به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم فوتبال سپاهان اصفهان فردا در دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف الغرافه می‌رود. الغرافه تیمی است که نمایندگان ایران سابقه رویارویی با آن‌ها را داشته‌اند و تیم نا آشنایی به شمار نمی‌آید.

سپاهان در نخستین بازی خود توانست با نتیجه سه بر صفر النصر امارات را شکست بدهد و به دنبال این است تا دومین پیروزی‌اش را در لیگ قهرمانان آسیا به‌دست آورد.

شهاب گردان، فرشید طالبی، امید ابراهیمی، محرم نویدکیا، احمد جمشیدیان، محمد رضا خلعتبری و جواهیر سوکاری نفراتی هستند که می‌توانند به سپاهان و زلاتکو کرانچار کمک کنند.

خلعتبری بازیکنی است که مقطعی هم برای الغرافه بازی کرده بود و با شرایط آن‌ها بیگانه نیست. مرحوم سیروس قایقران، مرتضی کرمانی مقدم و فرهاد مجیدی هم در مقاطع مختلف برای الغرافه بازی کرده بودند.

الغرافه هم که لقب خودشیفتگان را یدک می‌کشد، با جذب دو بازیکن مطرح به نام های "نه‌نه" برزیلی و "جبرییل سیسه" فرانسوی تلاش می‌کند تا در رقابت‌های آسیایی نتایج خوبی را بگیرد. بازیکنان خط دفاعی سپاهان باید مراقب این دو بازیکن و به ویژه سیسه باشند تا نتوانند دردسرساز شوند. مارک برشیانو استرالیایی هم در این تیم حضور دارد و بازیکن باتجربه‌ای محسوب می‌شود.

الغرافه در بازی اول خود با دو گل از الاهلی عربستان شکست خورد و می‌خواهد جبران مافات کند. الغرافه با هفت قهرمانی در لیگ قطر بعد از السد پرافتخارترین تیم کشورش است. هدایت این تیم را "حبیب سادک" ترکیه‌ای برعهده دارد.

بازی دو تیم از ساعت 18:45 به وقت کشورمان آغاز خواهد شد. در دیگر مسابقه این گروه تیم‌های النصر و الاهلی به مصاف هم خواهند رفت.


لیگ قهرمانان آسیا-گروه C
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 سپاهان 1 1 0 0 3 0 3 3
2 الاهلی 1 1 0 0 2 0 2 3
3 الغرافه 1 0 0 1 0 2 2- 0
4 النصر 1 0 0 1 0 3 3- 0