به گزارش سرویس ورزشی برنا، تونی اولیویرا سرمربی پرتعالی تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص بازی با الجیش قطر گفت : بازی سختی را پیش رو داریم چون تیم الجیش بازیکنان خارجی و بومی بسیار خوبی دارد و این کار را برای ما سخت می کند ولی ما برای کسب نتیجه و تداوم صدرنشینی در گروه خود به اینجا آمده ایم. 

وی ادامه داد: هدف تیم تراکتورسازی ارایه فوتبالی زیباست و تا همه از فوتبال لذت ببرند ، فوتبال تنها یک رقابت و مسابقه نیست بلکه بهانه ای است برای ارتباط مردم با یکدیگر.

او در خصوص جای خالی هواداران در این بازی گفت: می دانیم که در این بازی هوادارنمان کنارمان نخواهند بود و باید بدون آنها بازی کنیم ولی ایمان داریم قلب آنها با ماست و ما به عشق هواداران بازی خواهیم کرد.

اسدی کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز هم گفت: این بازی برای تراکتورسازی اهمیت بسیار بالایی دارد و ما هم برای کسب هرسه امتیاز این بازی به اینجا آمده ایم چراکه با کسب هر سه امتیاز این بازی کار ما برای صعود به مرحله بعد بسیار آسان می شود.

لوچیسکو سرمربی رومانیایی تیم الجیش قطر در خصوص بازی مقابل تراکتورسازی گفت: می دانیم بازی بسیار سختی پیش رو داریم و حریف قدرتمندی مقابل ما بازی می کند ولی ما برای کسب سه امتیاز می جنگیم. تمرینات بسیار خوبی را در این مدت برگزار کرده ایم و با تمام نیروی خود مقابل تراکتورسازی بازی می کنیم.

وی افزود: بر این امر واقف هستیم که تراکتورسازی با این هوادارانی که دارد و در بازی با الجزیره شاهدش بودیم با قدرت بالای روحی بازی می کند. با برنامه ریزی که کردیم سه امتیاز بازی را می خواهیم.

گفتنی است، این بازی از ساعت 19 امشب به وقت کشورمان برگزار خواهد شد.