به گزارش سرویس ورزشی برنا، مجتبی جباری در نشست خبری پیش از بازی با العین اظهار داشت: بازی های لیگ قهرمانان آسیا همیشه برای هواداران حساسیت داشته است. بازیکنان هم دوست دارند در این مسابقات بازی های خوبی انجام دهند. متاسفانه در این چند سال گذشته استقلال نتوانسته به حق خود در این مسابقات برسد.

وی افزود: فکر می کنم بازی فردا خیلی سخت است. برای تیمی که در مسابقات گروهی حضور دارد کسب ۳ امتیاز در خانه خیلی مهم است. امیدوارم که بتوانیم از فشار مسابقات لیگ داخلی، آسیا و جام حذفی موفق بیرون بیاییم و این همه فشار منجر به آسیب دیدگی نشود. در این شرایط مراقبت از بازیکنان خیلی سخت است. البته در این راه تماشاگران می توانند به ما کمک کنند.

جباری در پاسخ به این سؤال که آیا شناختی از العین دارد یا خیر گفت: بازیکنان اکثرا بازی های کشورهای خلیج فارس را می بینند. فیلم بازی های العین را هم دیده ایم. می دانیم که آنها الهلال را برده اند. آنها مسلما تیم قدرتمندی هستند اما استقلال هم در بازی اول قدرت خود را نشان داده است و وقتی هدف جام گرفتن باشد می توانیم العین را شکست دهیم. امیدوارم که بازیکنان از لحاظ بدنی آماده این بازی باشند.

جباری در مورد مسائل مالی باشگاه استقلال و فشاری که روی بازیکنان این تیم آمده است، اظهار داشت: با توجه به اینکه در فشار هستیم هیچ سالی به این شکل نبوده است و اگر هواداران و مسوولان از این تیم توقع دارند باید حمایت کنند. خستگی بازیکنان از یک طرف و شرایط مالی هم از سوی دیگر به بازیکنان فشار آورده است و نمی دانیم دیگر چه زمانی وقت رسیدگی به این شرایط است و مسوولان باید فکری به این حال کنند.