به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت سپاهان، زلاتکو کرانچار در مصاحبه مطبوعاتی قبل از دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الغرافه گفت: بازی سختی در پیش داریم. می‌دانیم الغرافه با بازیکنان بین‌المللی که مثل نِه‌نِه‌، برشیانو، سیسه و اندرسون جذب کرده از کیفیت بالایی برخوردار است و با استفاده از این مهره‌ها می‌خواهد فوتبال را در سطح بین‌المللی ارائه ‌کند. آنها در تمام خطوط شرایط خوبی دارند اما تمام تلاشمان این است که از این مسابقه حداکثر امتیازات را کسب کنیم.

وی ادامه داد: ما یکی از تیم‌های برتر آسیا هستیم و تلاش می‌کنیم تا بهترین بازی خود را به معرض نمایش بگذاریم و همچون دیدار اول نتیجه قابل قبولی کسب کنیم. بازیکن محروم و مصدوم نداریم اما چند تن از نفرات ما به تازگی مصدومیت را پشت سر گذاشتند و تا عصر امروز معلوم می‌شود که آیا می‌توانند در این دیدار ما را همراهی کنند و یا اینکه در این دیدار غایب هستند.

کرانچار خاطرنشان کرد: وقتی می‌گوییم تیم‌مان در شرایط رقابتی خوبی قرار دارد، به این معنی است که در لیگ برتر ایران نتایج خوبی به دست آوردیم و در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی مقابل النصر شروع قدرتمندی داشتیم. این شرایط به ما کمک می‌کند تا آمادگی کاملی داشته و با شرایط مناسب به مصاف حریفان برویم.