به گزارش سرویس ورزشی برنا، کی روش که بیرون از زمین معمولا یک مربی منطقی و اغلب خنده رو است، در جریان بازی تغییر ماهیت می دهد و بدل به یک مربی عصبی و معترض می شود که این عصبانیت ناشی از حل شدن او در جو بازی و تاثر اتفاقات درون زمین است؛ روحیه ای که پیش از این در جریان حضورش روی نیمک تیم ملی پرتغال دیده بودیم.

او در جریان بازی به شدت عصبی است و در برابر تصمیمات داور واکنش نشان می دهد. روحیه های که مربی جنتلمن پرتغالی روی نیمکت تیم ملی ایران نیز آن را فراموش نکرده و به نوی ترک عادت نکرده است.

همین روحیه او و اعتراضات فراوانش در جریان بازی با کره جنوی منجر به اخراجش از زمین شد و البته محرومیت دو جلسه ای را برای او به همراه داشت.

بعد از این اتفاق علی کفاشیان به کی روش توصیه کرد که در کنار زمین آرامتر رفتار کند و در مواجهه با داوران آسیایی خوددارتر باشد، اما ظاهرا توصیه رئیس هم نتوانسته تغییری در روحیات کی روش ایجاد کند.

سرمربی تیم ملی ایران روز گذشته در جریان بازی با کویت چندین بار به تصمیمات داور کره ای بازی اعتراض کرد که اوج آن در نیمه دوم و در دقایق پرالتهاب بعد از خوردن گل تساوی بود که کی روش بارها و بارها حتی روی اتفاقات ساده ای نظیر اوت و یا خطاهای میانه میدان نیز اعتراض می کرد.

کی روش در یکی از صحنه ها که داور خطای محرز مدافع کویتی روی اولادی را در کنار خط طولی اعلام نکرد، به سبک خود اعتراض شدیدی به داور داشت و همین سبب شد تا داور جریان بازی را قطع کرده و به او تذکر دهد. داور چهارم نیز کی روش دعوت به آرامش و نشستن روی نیمکت کرد.

همین اعتراضات و رفتارهای عصبی کی روش سبب شد تا کفاشیان در پایان بازی در تماس با نبی خواستار گفتگو با کی روش شود. او بعد از خسته نباشید و تعریف از بازی ملی پوشان و البته تاکید به اشتباهات داوری، به کی روش قول و قرار قبلی را یادآور شد و به او تاکید کرد که در هنگام بازی ها باید در کنار زمین آرامتر باشد؛ چرا که اعتراضات او چیزی را تغییر نخواهد داد و تنها داور را نسبت به او حساس خواهد کرد و حتی می تواند منجر به اخراج دوباره او از کنار زمین شود.

کی روش نیز با پذیرش توصیه کفاشیان به او تاکید نمود سعی خواهد کرد که از این پس با آرامش بیشتری تیم ملی را هدایت کند.