ارشاد یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی برنا درباره دیدار با استقلال تهران اظهار داشت: برای این دیدار تمرینات مناسبی انجام داده‌ایم و آماده هستیم تا یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم. امیدوارم هواداران هم به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم به کمک آن‌ها بهترین نتیجه را کسب کنیم و باعث خوشحالی آن‌ها شویم.

وی درباه تیم حریف هم عنوان کرد: استقلال تیم بزرگی است که شانس قهرمانی دارد. آن‌ها توانستند در لیگ قهرمانان آسیا به دور بعد صعود کنند و به همین دلیل روحیه بالایی دارند.

یوسفی اذعان داشت: البته نمی‌گذاریم استقلال در اهواز جشن قهرمانی بگیرد؛ چراکه خودمان هم به‌دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستیم و به همین علت باید به پیروزی برسیم. امید خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا از دست نداده‌ایم و دست از تلاش بر نمی‌داریم. استقلال را در دور رفت شکست دادیم و اگر بازیکنان بتوانند مانند همیشه بازی کنند، دوباره آن‌ها را شکست خواهیم داد.

دروازه‌بان فولاد در پایان به وضعیت فصل آینده و احتمال تمدید قراردادش با فولاد اشاره کرد و گفت: فعلاً به دو بازی باقی‌مانده فکر می‌کنم و هنوز تصمیم خاصی نگرفته‌ام. درکل از شرایطم در فولاد راضی هستم و روزهای خوبی را در این تیم پشت سر گذاشته‌ام.