به گزارش سرویس ورزشی برنا، سرمربی تیم استقلال تهران در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم فولاد خوزستان و استقلال تهران از چارچوب هفته سی و سوم لیگ برتر فوتبال کشور اظهار داشت: از آقای دهکردی و باشگاه فولاد خوزستان به خاطر زحماتی که برای فوتبال کشور انجام داده اند تشکر می کنم، وقتی مدیری از جنس فوتبال باشد آینده نگری نیز نقش پر رنگی در برنامه های آن دارد،.
 
سرمربی استقلال ادامه داد: فوتبال خوزستان قطب اصلی فوتبال کشور است در گذشته همواره 7 تا 8 بازیکن تیم ملی از بازیکنان تیم های خوزستانی بود که امیدواریم این موضوع را در آینده شاهد آن باشیم. 

امیر قلعه نویی درخصوص دیدار تیمش تصریح کرد: برای دیدار برابر فولاد برنامه های خاصی داریم، تیم فولاد یک تیم بسیار قوی است و سخت ترین بازی ما در لیگ برتر، دیدار فردا است. این تیم با داشتن بازیکنان بسیار توانا می تواند برای ما خطرناک باشد و اگر بتوانیم بازیکنان خط حمله آنها را کنترل کنیم شاید در این دیدار به پیروزی دست یابیم.

وی گفت: همواره اهواز را وطن خودم می دانم و در سالی که سرمربی تیم استقلال اهواز بودم خاطرات بسیار خوبی از این شهر و هواداران بی شمار آن دارم، امیدوارم که در دیدار فردا نیز با توجه به فوتبالی بودن دو تیم فولاد و استقلال هواداران را خوشحال کنیم. اهواز و خوزستان در همه ادوار تاریخ یک الگو بوده و امیدواریم در دیدار فردا فرهنگ فوتبالی به خوبی دیده شود.

سرمربی استقلال اظهار کرد: در این دیدار ایمان موسوی و امیر حسین صادقی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم، اما با پیروزی هایی که کسب کرده ایم شرایط روحی و روانی تیم ما بسیار خوب است ولی بازهم نتیجه در همان 90 دقیقه انجام می شود.