به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت پرسپولیس، محمد رویانیان در نشست معارفه علی دایی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس اظهار کرد: علی دایی یکی از چهره‌های ماندگار فوتبال ایران است که در دنیا شناخته شده است. او آقای گل فوتبال جهان است و نامش افتخارات زیادی را یدک می‌کشد. او یک ایرانی است که در گوشه‌ای از کشور جلوه کرد و خوشبختانه در دنیا شناخته شد. انتخاب و معرفی ایشان برای ما یک فرصت عالی بود. در معارفه ایشان هم به رسم قدردانی و شکر به درگاه خدا از یکی از بندگان خوب خدا یعنی یحیی گل‌محمدی دعوت کردیم، او در سخت‌ترین شرایط تیم را از مانوئل تحویل گرفت و رکورد خوبی را رقم زد. وظیفه ما و همه هواداران است که از هر کس که برای پرسپولیس زحمت می‌کشد قدردانی کنیم. به نمایندگی از کل هواداران و به خاطر شایستگی که از گل‌محمدی سراغ داریم از او تشکر می‌کنیم.

رویانیان ادامه داد: آخرین حرف من این است که برای ما توفیقی بود که در خدمت دایی باشیم، نمی‌دانم کجای خدمتم هستم، اول یا آخر آن اما خوشحالم که توفیق خدمت به دایی را پیدا کرده‌ام و پرسپولیسی که شایسته توجه مسئولان نظام و رسانه‌ها و میلیون‌ها ایرانی است را به یک مربی توانمند و با سواد و عاشق و دوستدار پرسپولیس تحویل دادیم. ویژگی‌های دایی بسیار ممتاز است. زمانی که به فوتبال آمدم این ویژگی‌ها را نمی‌دانستم ولی وقتی شناختم بی‌انصافی است که برایش ارزش قائل نشوم و آن‌ها را بازگو نکنم.

وی افزود: خدا را شاکرم که دایی در تمام مدت گذشته با رفتار حرفه‌ای و رعایت تمام شئونات اخلاقی و حرفه‌ای هدایت پرسپولیس را پذیرفت. راه آهن با آرامش و طیب خاطر اجازه این کار را داد. من هم خوشحالم که مسئولان راه آهن همکاری کردند و به همین دلیل از آن‌ها سپاسگزارم. بار دیگر می‌گویم که به حول و قوه الهی علی دایی سرمربی پرسپولیس شد، در حالی که تا همین امروز خیلی‌ها باور نمی‌کردند. فشار هواداران، رسانه‌ها و بازیکنان به من زیاد بود و حالا در این مراسم اعلام می‌کنم که دایی سرمربی پرسپولیس شده است.

رویانیان تصریح کرد: از پیشکسوتان و همه اهالی باشگاه و هواداران میلیونی درخواست می‌کنم که با تمام قوا از دایی حمایت کنند. خودم تا وقتی که هستم به برد و باخت تکیه نمی‌کنم بلکه به ساختن یک باشگاه با تیم و مربی قدرتمند فکر می‌کنم. باید از سرمایه خود تا آخر حمایت کنیم. می‌گویم که باید سه سال از دایی حمایت کنیم.