به گزارش خبرنگار ورزشی برنا، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که در دو فصل گذشته توانسته بود نایب‌قهرمان لیگ برتر شود، به‌دنبال این است تا حضوری پرقدرت در لیگ سیزدهم داشته باشد.

یکی از خریدهای پرطمطراق لیگ برتر تا به امروز، جذب علی کریمی ازسوی تراکتوری‌ها بوده است و حضور این بازیکن باعث می‌شود تا انتظارات از این تیم بیشتر از قبل شود.

کریمی به‌واسطه دیدار چند سال پیش میان دو تیم استیل‌آذین و تراکتورسازی با تبریزی‌ها دچار مشکلاتی شده بود و هیچ‌گاه برای بازی با تراکتور با پرسپولیس و استیل‌آذین به تبریز نرفته بود.

با این حال، کریمی قرارداد یک ساله خود را به امضا رساند و پیراهن شماره هشت را از آن خود کرد تا تبریزی‌ها از این اتفاق شادمان شوند. کریمی قرار بود شب گذشته با ماشین شخصی خود به تبریز برود؛ اما ترجیح داد با هواپیما راهی دیار ستارخان شود.

نکته جالب این است که جادوگر میانه خوبی با پروازهای هوایی ندارد؛ اما ترجیح داد این بار با این قضیه کنار بیاید. در همین راستا کریمی صبح امروز همراه با سایر تراکتوری‌ها با اتوبوس به‌سمت سرعین اردبیل رفتند تا اردوی پنج روزه خود را در این منطقه از کشور برپا کنند.