به گزارش سرویس ورزشی برنا، براساس برنامه در نظر گرفته شده از سوی علی دایی تمرین سرخپوشان در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

در این تمرین بازیکنانی که در ترکیب اصلی تیم پرسپولیس مقابل تراکتورسازی بازی کرده بودند به تمرینات سبک و ریکاوری پرداختند و پس از آن راهی استخر و سونای ورزشگاه درفشی‌فر شدند.

بازیکنان ذخیره و نفراتی که دیشب برابر تراکتورسازی بازی نکرده بودند نیز برای حفظ آمادگی و قرار داشتن در شرایط مسابقه، در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم سامسونگ کرمان رفتند.

علی دایی در نیمه اول این بازی از رضا محمدی، علیرضا نورمحمدی، محمدرضا خانزاده، حسین کنعانی، مارکو سپانوویچ، پیام صادقیان، میلاد غریبی، حمیدرضا علی عسگری، مهرداد کفشگری، امید عالیشاه و محمد عباس‌زاده استفاده کرد.

تک گل نیمه اول بازی را مهرداد کفشگری در دقیقه 45 بازی به ثمر رساند. تیم سامسونگ کرمان با سرمربیگری علی فامیلی در رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور شرکت خواهد کرد و پیش از این در دیدارهای تدارکاتی به مصاف تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز رفته است.

در نیمه دوم یک هافبک نفوذی صربستانی – بلغاری که پس از هماهنگی رویانیان و دایی شب گذشته به ایران سفر کرده است در ترکیب تیم پرسپولیس قرار گرفت تا علی دایی همچون مارکو سپانوویچ پس از مشاهده تمرینات و عملکرد وی نظر قطعی خود درباره این بازیکن را به باشگاه اعلام نماید.

پاوله پوپارا (Pavle Popara)در آغاز نیمه دوم مجوز حضور در زمین را پیدا کرد و در دقیقه 15 نیمه دوم توانست گل دوم پرسپولیس را وارد دروازه تیم کرمانی کند.

در نیمه دوم حقیقی، میلاد کومندانی، فرشاد قاسمی، یونس شاکری، پاوله پوپارا به جای محمدی، عباس‌زاده، کفشگری، عالیشاه، صادقیان وارد زمین شدند. در ادامه بازی محمدرضا خانزاده گل سوم سرخپوشان را به ثمر رساند و این بازی در پایان با نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.