فرزاد آشوبی به یکی از مردان مورد اعتماد سرمربی راه آهن تبدیل شده و عملکرد خوبی هم در سه هفته ابتدایی لیگ برتر داشته است. آشوبی که گفته می شد به احتمال فراوان همراه با دایی به پرسپولیس کوچ می کند، در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا از مذاکراتش با پرسپولیسی ها پرده برداشت.

* بازی با ملوان چطور بود؟
بازی بدی نبود و دو تیم برابر بودند و فرصت هایی در زمین داشتند. البته ما شانس بردمان بیشتر بود اما این اتفاق نیفتاد.

*از دو بازی خانگی فقط 2 امتیاز گرفتید؟
فعلا اول فصل است و هر چه جلوتر می رویم به لحاظ هماهنگی شرایط بهتری پیدا کرده و می توانیم نتایج لازم را کسب کنیم.
 
*در این بازی مصدوم شدی؟
بله ، متاسفانه آسیب دیدگی شدید برای من پیش آمد و دقیقه 69 از زمین بیرون آمدم.

*در حال حاضر وضعیتت چطور است؟ 
در معاینه ای که پس از بازی انجام شد فقط خدارا شکر ضرب دیدگی تشخیص داده شد و امیدوارم که مشکل دیگری نداشته باشم.

* بازی با سایپا علارغم اینکه پنالتی زن اولی به امین منوچهری اجازه دادی که پنالتی بزند؟
مشکل خاصی نبود، وقتی یک تیم باشی و هدف همه موفقیت مجموعه باشد فرقی نمی کند چه کسی بزند. امین از من خواست که پنالتی را بزند و من هم گفتم اگر گلش می کنی بزن که خوشبختانه این اتفاق افتاد.

*خودت هم یک پنالتی زدی؟
به هر حال با نظر آقای ابراهیم زاده پنالتی زن اول تیم من هستم. پنالتی های زیادی در این مدت زدم که سعی می کنم وظیفه ام را به خوبی انجام دهم.
 
*بازی با نفت را چطور می بینی؟
بازی سختی با نفت داریم و قبل از شروع فصل نیز با بازی دوستانه ای با آنها برگزار کردیم که به نظرم تیمی هستند که خوب فوتبال بازی می کنند و فعال و اکتیو هستند. قطعا کار راحتی نداریم و تیم هایی مثل نفت و راه آهن که هوادار ندارند بازی داخل و خارج از خانه فرقی ندارد. نفت حریف سختی برای ماست.

*کار با منصور ابراهیم زاده تجربه راضی کننده ای است؟
به هر حال هر مربی تفکرات و اعتقادات خاص خاص خود را دارد و من واقعا از ایشان یاد می گیرم. مربی خوبی مثل ایشان بر روی نکات فنی تاکید زیادی دارد و به بچه ها این نکات را آموزش داده و یادآوری می کنند. کار کردن با هرمربی به خصوصیات فنی بازیکن اضافه می کند و همه خوشحالیم که درکنار ایشان هستیم. امیدوارم در نهایت بتوانیم به جایگاه و رتبه خوبی در پایان فصل برسیم.

* فصل پیش با دایی کار کردید و امسال با ابراهیم زاده، چه فرقی بین این دو دیدی؟
به نظرم مقایسه کردن کار قشنگی نیست .هر مربی خصوصیات و سلایق خاص خودش را دارد و کار درستی نیست که با هم قیاس شوند. تا الان با آدم های متفاوتی کار کردم و از هر مربی نکته فنی جدیدی یاد گرفته و تجربه خوبی داشته ام .

* گفته می شد با رفتن دایی تو هم به پرسپولیس می روی؟
من با راه آهن قرارداد داشتم و این انتقال به غیر از تایید باشگاه امکان پذیر نمی شد و آن را کتمان نمی کنم که با پرسپولیس مذاکره کرده بودم. پرسپولیس تیم بزرگی است که دوست دارم دوباره در آنجا بازی کنم. اما در حال حاضر بازیکن راه آهن هستم و از تیم و باشگاهم راضی هستم.