به گزارش سرویس ورزشی برنا، باشگاه پرسپولیس در چند وقت گذشته همکاری های دو جانبه ای با باشگاه های مطرح اروپایی و آمریکایی داشته است. آث میلان، رئال مادرید، سائوپائولو ، هامبورگ، بایرن لورکورن و... از جمله گزینه هایی بودند که برای انجام بازی دوستانه، تاسیس آکادمی و اردو های تدارکاتی و... با سرخپوشان به توافق رسیده اند.

در همین راستا جلسه ای با حضور بهروز منتقمی قائم مقام، امیر حسینی مدیر روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس و مدیر ایرانی باشگاه بیرمنگام تایگرز انگلیس برگزار شد و طرفین در خصوص مسائل مختلف بحث و گفتگو کردند. داوود معروفی بازیکن جوانان پرسپولیس در سال 68 بوده که در حال حاضر مدیریت این باشگاه بزرگ را در شهر بیرمنگام برعهده دارد. موسس و مدیر فعلی بیرمنگام به دلیل علایق شخصی به باشگاه پرسپولیس اعلام همکاری خودش را به مسئولان این باشگاه اعلام کرده است و به نظر می رسد این باشگاه بزودی، بعنوان خواهر خوانده جدید پرسپولیس معرفی خواهد شد. در این جلسه قرار شد مدیران پرسپولیس ابتدا بازدید و دیداری از باشگاه بیرمنگام داشته باشند و پس از این سفر در رابطه با همکاری های دیگر مذاکرات صورت بگیرد.


طبق توافقات انجام شده قرار بر این شد در این سفر مسئولان پرسپولیس دیداری از تیم های مطرح و بزرگ فوتبال جزیره جهت آشنایی از تیم های لیگ برتری و بازدید از امکانات تیم ها و آشنایی با ساختار این باشگاه ها داشته باشند. همچنین مقرر شد دو باشگاه اردوهای مشترکی در تهران و بیرمنگام برگزار کرده و در زمینه های ترانسفر بازیکن، کمپینگ و دوره های آموزشی برای بازیکنان، مربیان و مدیریت فوتبال همکاری کنند. تاسیس مدرسه فوتبال و آکادمی ورزشی پرسپولیس در این باشگاه از دیگر توافقات این جلسه بود.

باشگاه بیرمنگام تایگرز در سال 2007 تاسیس شد و معروفی به عنوان مالک و سرمربی در این باشگاه فوتسال حضور دارد. آنها در سال 2008 در لیگ فوتسال جزیره به مقام سومی دست یافتند و بازیکنان بزرگی در این تیم حضور داشته اند. از جمله بازیکنان بزرگ و معروف این باشگاه پتر ولنس، داگلاس رید و علی بهرامی بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان هستند. همچنین این باشگاه سه بازیکن را به تیم های استون ویلا و وست برومویچ منتقل کرده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: