به گزارش سرویس ورزشی برنا به نقل از سایت پرسپولیس، محمدرضا خانزاده اظهار داشت: تازه 6 هفته از رقایت‌های این فصل گذشته است، اما هواداران را درک می‌کنیم. آنها طرفدار بزرگترین تیم ایران هستند و این بزرگی را چند سالی است که ندیده‌اند و از ما توقع دارند. به نظر من آنها حق دارند ناراحت باشند، اما مطمئن باشند تک‌تک بچه‌ها بیش از هر کس دیگری می‌خواهند بازیکن تیمی قدرتمند و موفق باشند و به این منظور تمام سعی و تلاش خودمان را می‌کنیم و کم نمی‌گذاریم.

وی ادامه داد: نه تنها تیم نفت، بلکه همه تیم‌ها جلوی ما بسته بازی می‌کنند و رو به ضد حمله می‌آورند. نفت جز تیم‌هایی است که این کار را خوب انجام می‌دهد. با این وجود آنها در لحظات پایانی روی یک حادثه به گل رسیدند، البته ما هم یک مقدار سر حال نبودیم و این مساله باعث شد، غافلگیر شویم.

خانزاده درباره بازی پیش رو با فولاد اهواز، گفت: فولاد اهواز تیم خوب و یکدستی است. آنها هم قطعا در تهران جلوی ما یک بازی بسته انجام می‌دهند و روی ضدحملات به دنبال گل خواهند بود. بازی با نفت برای ما تجربه خوبی بود. در ضمن فکر می‌کنم بچه ها برای این بازی کاملا سر حال باشند، فقط کافی است آن چیزهایی که دایی می‌خواهد را انجام بدهیم. آن وقت پرسپولیس تیمی است که همه از آن حساب خواهند برد.