مهاجم نفت عنوان می‌کند عدم گلزنی در چند بازی اخیر در دعوت نشدنش به تیم ملی تاثیر گذار بوده است.

رضا نوروزی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی برنا می گوید، نباید به لیست سرمربی تیم ملی خرده ای گرفت.

*اولین باخت خانگی فولاد را رقم زدید!
بای خیلی سختی برابر صدرنشین لیگ داشتیم و به رغم این که توپ بیشتر در اختیار میزبان بود اما توانستیم از فرصت هایمان استفاده کنیم و سه امتیاز شیرین را کسب کنیم. بعد از عدم پیروزی در سه بازی قبل، به برد در خوزستان نیاز داشتیم و خوشحالم توانستیم حریف را شکست بدهیم.

*این برد باعث شد تا رقابت در صدر جدول جذاب‌تر شود!
دقیقا همین طور است و اگر نتیجه دیگری ثبت می شد، هم ما از کورس مدعیان کمی عقب می افتادیم و هم این که فولاد تا حدودی خودش را جدا می کرد. مطمئنا با این وضعیت رقابت میان مدعیان دیدنی تر می شود و اتفاقات گوناگونی می تواند در دیدارهای بعدی رخ بدهد.

*برخورد تماشاگران با تو چطور بود؟
هواداران فولاد با من رفتار خیلی خوبی داشتند و جا دارد از تک تک آنها تشکر کنم. از برخوردشان شوکه شدم و مشخص شد که آنها هنوز دوست دارند به فولاد برگردم و در قلب شان جای دارم.

*فولادی‌ها مدعی بودند خودت دوست داشتی از تیم بروی؟!
این صحبت ها اصلا درست نیست و زمانی که مصدوم بودم آنها گفتند باید ببینیم وضعیتت چه می شود و آن وقت تصمیم می گیریم. این حرف خوب نبود و وقتی آسیب دیدگی ام برطرف می شد، فایده ای نداشت و من هم به نفت رفتم.

*در لیست کی‌روش هم که حضور نداری؟!
به هر حال سرمربی تشخیص می دهد که کدام بازیکنان را دعوت کند و در این زمینه اختیار تام دارد. حتما قسمت این بوده در اردوی تیم ملی نباشم اما انگیزه ام را از دست نمی دهم و سعی می کنم با انجام تمرینات بیشتر و بازی های بهتر شرایط را عوض کنم. البته در چند بازی آخر برای نفت گل نزدم و احتمال می دادم که جایی در تیم ملی نداشته باشم.

*در این میان بازیکنانی هستند که یا مصدوم بودند با بازی نمی‌کردند اما به تیم‌ملی دعوت شدند!
من به این مسائل کاری ندارم و به همین دلیل نمی توان ایرادی به کی روش گرفت. باید به قدری خودم را تقویت کنم که بدون هیچ و حرف و حدیثی به تیم ملی برسم و تا جام جهانی هم فرصت کمی باقی نمانده است و تلاش می کنم یکی از مسافران برزیل باشم.