به گزارش سرویس ورزشی برنا به نقل از سایت پرسپولیس، علی دایی با توجه به تعطیلی رقابت های لیگ برتر و حضور 9 ملی پوش پرسپولیس در اردوی تیم ملی بزرگسالان و امید یک بازی تدارکاتی مقابل ذوب آهن را در دستور کار قرار داد که این بازی در نهایت با نتیجه سه بر دو به نفع تیم ذوب آهن خاتمه یافت.

پرسپولیس در این بازی 9 بازیکن ملی پوش و علیرضا حقیقی را در اختیار نداشت اما تیم ذوب آهن بازیکنان اصلی خود را به میدان فرستاده بود.

هادی نوروزی در دقیقه 19 از روی ضربه ایستگاهی و عباس زاده در دقیقه 85 گل های تیم پرسپولیس را به ثمر رساندند و قاسم حدادی فر، روح الله عرب و احسان پهلوان در دقیقه 15، 42 و 81 برای تیم ذوب آهن گلزنی کردند.

علی دایی در نیمه اول از نیلسون، نورمحمدی، علی عسگری، میثم حسینی، بنگر، دهنوی، حقیقی، نوروزی، کفشگری، رضایی و سیدصالحی در ترکیب اصلی استفاده کرد و در نیمه دوم رضا محمدی، مارکو سپانوویچ و عباس زاده به جای نیلسون، دهنوی و سیدصالحی به میدان رفتند. ضمن اینکه امیر عابدزاده در دقیقه 78 بازی به جای رضا محمدی به میدان رفت.

تیم ذوب آهن نیز از میلان، حیدری، محمد، حدادی فر، زنیدپور، رجب زاده، صلصالی، تامینی، کردجهان، بیاتی نیا و روح الله عرب در ترکیب اصلی بهره برد.

در این بازی محسن بنگر که در دقیقه 40 بازی کارت زرد دریافت کرده بود به دلیل بحث لفظی با بهادرانی مدافع ذوب آهن از زمین بازی اخراج شد در حالی که مدافع ذوب آهن به خبرنگاران اعلام کرد در حال شوخی با بنگر بوده و داور موضوع را جدی گرفته است.

علی دایی در این بازی در کنار خط طولی بازیکنان را هدایت می کرد و نکاتی را به آنها گوشزد می کرد. دایی پس از بازی درباره مسائل روز فوتبال به ویژه ماجراهای محسن قهرمانی و مباحث مطرح شده به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

قبل از شروع بازی نیز حدادی فر، علیرضا محمد، سپهر حیدری، رجب زاده، زنیدپور و برخی دیگر از بازیکنان ذوب آهن به سمت دایی رفته و از سرمربی پرسپولیس رخصت گرفتند.

علی دایی دقایقی نیز با لوکا بوناچیچ و دستیارانش به گفتگو پرداخت. این بازی در حضور نزدیک به 80 هوادار برگزار شد و برخی از مربیانی که در کلاس مربیگری A شرکت کرده بودند نیز این دیدار تدارکاتی را از نزدیک تماشا کردند.

کریم باقری به دلیل حضور در کلاس مربیگری غایب بود و علیرضا حقیقی به خاطر سفر به کازان در ورزشگاه درفشی فر حضور نداشت.