به گزارش سرویس ورزشی برنا، سردار آزمون پس از دریافت جایزه‌اش که یک گوشی تلفنی همراه و یک یادبود کار هنرمندان کرمانی از دست رئیس هیئت فوتبال استان کرمان بود، مقابل دوربین‌های گزارشگران و خبرنگاران قرار گرفت.

آزمون درباره بازی ایران و لبنان گفت: با توجه به نتیجه بازی تاجیکستان و عربستان ما به این برد پرگل احتیاج داشتیم و خدا را شکر که توانستیم 6 بر یک لبنان را ببریم و به صدر گروه‌مان برویم تا برای بازی آخر مقابل عربستان استرس کمتری داشته باشیم. هر چند بازی با عربستان هم برای ما خیلی مهم است و ما برای بردن عربستان به میدان می‌رویم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در بازی اول مقابل تاجیکستان یک نیمه بازی کرد، گفت: من خسته بودم و 4 سفر هوایی را از کازان به مسکو، مسکو به دوبی، دوبی به تهران و تهران به کرمان را پشت سر گذاشته بودم و یک جلسه هم با تیم ملی بزرگسالان تمرین کرده بودم. با این حال باز هم در بازی تاجیکستان یک نیمه در زمین بودم و پاس گل دوم را دادم. همه تلاشم را انجام می‌دهم که بهترین بازی‌ام را به نمایش بگذارم.

آزمون درباره اینکه سرمربیان تیم‌های ملی بزرگسالان، زیر 22 سال و جوانان خواهان بازی کردن او در تیم‌هایشان هستند، گفت: من در خدمت فوتبال ملی ایران هستم و آقای کی‌روش و دیگر سرمربیان تیم‌‌های ملی زیر22 سال و جوانان به من لطف دارند. در هر حال با صلاحدید و برنامه‌ریزی مسئولان و کادر فنی و هماهنگی‌های لازم عمل خواهم کرد. در حال حاضر اولویت پیروزی بر عربستان است. 20 مهر به تهران بازمی‌گردم و به اردوی تیم ملی بزرگسالان برای بازی مقابل تایلند ملحق می‌شوم و هرچه کی‌روش و کادر فنی تیم ملی صلاح ببینند عمل می‌کنم. آرزویم بازی در تیم ملی بزرگسالان بوده و حالا واقعا از اینکه می‌توانم برای فوتبال ملی رده‌های سنی و تیم ملی بزرگسالان مثمر ثمر باشم، خوشحالم.