به گزارش سرویس ورزشی برنا، دکتر امین نوروزی، معاونت پزشکی و علوم ورزشی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت مصدومان اظهار داشت: از خسرو حیدری هفته گذشته بعد از اردوی تیم‌ملی MRI گرفتیم، اما او هنوز در ناحیه عضله پشت ساق تورم داشت و نیاز به فیزیوتراپی در کلینیک دارد. به همین جهت هر روز به کیلینیک استقلال جهت مداوا مراجعه می‌نماید. فعلا اجازه دویدن به وی را نمی‌دهم تا کاملا بهبود یابد.

وی ادامه داد: محمد قاضی تا آخر هفته فیزیوتراپی می‌کند تا سه هفته درمانش تکمیل شود و از شنبه دویدن دور زمین را شروع می‌کند. در مورد عمران‌زاده باید بگویم وی هفته گذشته در حین تمرین دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه عضله همسترینگ خارجی شد که این عضله همراه با خونریزی بود و وی نیز هر روز نیاز به دو جلسه فیزیوتراپی دارد. از حنیف نیز شنبه تست می‌گیریم و گزارش آن را به سرمربی خواهیم داد.

معاونت پزشکی باشگاه استقلال در پایان گفت: در حین بازی با نفت‌تهران صادقی از ناحیه مچ پا و سیاوش اکبرپور از ناحیه مفصل شانه دچار ضرب‌دیدگی شده‌اند و روند درمان‌شان به خوبی سپری شده است. در نهایت آنها ظهر فردا تست خواهند داد امیدوارم مشکل خاصی در خصوص این دو بازیکن نداشته باشیم.