به گزارش سروبیس ورزشی برنا به نقل از سایت پرسپولیس، درپی تاکید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مبنی بر ادامه فعالیت رویانیان و با توجه به اینکه طی روزهای گذشته برای تبادل بازیکن بین دو باشگاه ذوب آهن و پرسپولیس قرار بود جلسه ای در روز سه شنبه برگزار شود، محمد رویانیان عصر دیروز راهی اصفهان شد و پس از برگزاری نشست با سعید آذری مدیرعامل جدید باشگاه ذوب آهن از توافق دو باشگاه برای تبادل بازیکن خبر داد.

رویانیان درباره مباحث مطرح شده در نشست با مدیرعامل ذوب آهن گفت: مدیران محترم باشگاه ذوب آهن لطف کرده مهمان نوازی کردند و پذیرایی بسیار خوبی از ما داشتند. در نشستی که داشتیم درباره همکاری دوجانبه بین دو باشگاه گفتگو کردیم. ما در حاشیه بازی تدارکاتی پرسپولیس و ذوب آهن در این باره گفتگوهایی با مهندس سعدمحمدی مدیرعامل محترم کارخانه ذوب آهن و سعید آذری مدیرعامل محترم باشگاه ذوب آهن داشتیم.

وی افزود: این نشست پیرو همان گفتگوها و همچنین مذاکراتی که طی روزهای گذشته بین دو باشگاه انجام شده بود درباره مسائل مختلف صحبت کردیم اما مهم ترین آن که محور جلسه بود تبادل بازیکن در نیم فصل بود. ما بر سر این موضوع با یکدیگر به توافق کامل رسیدیم و انشالله این نقل و انتقالات انجام خواهد شد. برای تبادل بازیکن هر دو باشگاه به رضایت و توافق دست یافتند، انشالله که بتوانیم تعاملات بیشتری با باشگاه ریشه دار و قدیمی ذوب آهن داشته باشیم.