به گزارش سرویس ورزشی برنا، در مرحله یک شانزدهم پایانی جام حذفی باشگاه های کشور از ساعت 16:45 امروز تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف پدیده مشهد رفت و این تیم را با نتیجه پنج بر یک از پیش رو برداشت.

این بازی در پایان وقت های قانونی با تساوی یک-یک خاتمه یافت و در وقت اضافه با برتری 5 بر یک پرسپولیس به پایان رسید.

محمد نوری ابتدا در دقیقه 47 روی دخالت نورمحمدی مدافع حریف پرسپولیس را با یک گل پیش انداخت اما بهمن طهماسبی در دقیقه 86 گل تساوی را برای پدیده به ثمر رساند تا بازی به وقت های اضافه برود. در وقت های اضافه رضا نورمحمدی در دقیقه 9، یونس شاکری در دقیقه 110، میلاد غریبی در دقیقه 114 و هادی نوروزی در دقیقه 117 برای پرسپولیس گلزنی کردند تا بازی با نتیجه پنج بر یک به پایان برسد.

حسین بادامکی از پدیده با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه 90 اخراج شد و امجد شکوه مقام نیز در دقیقه 115 دومین کارت زرد خود را دریافت کرد تا تیم مشهدی 9 نفره شود.

در این دیدار برخی بازیکنان از جمله علیرضا حقیقی برای نخستین بار در فصل جاری فرصت بازی برای پرسپولیس را پیدا کرده و نفرات اصلی چون نیلسون و جلال حسینی روی نیمکت حضور داشتند و محمدرضا خلعتبری هم به دلیل مصدومیت از روی سکو کار را دنبال کرد.

پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی حریف الوند همدان شد که امروز استقلال خوزستان را حذف کرد. با توجه به میزبان بودن دو تیم در دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی، میزبان این دیدار با قرعه کشی مشخص خواهد شد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا حقیقی، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، میثم حسینی، حمیدرضا علی‌عسگری، رضا حقیقی، پیام صادقیان(از دقیقه 72 میلاد غریبی)، محمد نوری، قاسم دهنوی(از دقیقه 60 امید عالیشاه)، سیدمهدی سید‌صالحی(از دقیقه 64 یونس شاکری) و هادی نوروزی
سرمربی: علی دایی

ترکیب پدیده مشهد: مجتبی روشنگر، وحید عسگری، مجید نور محمدی(از دقیقه 64 محمد منصوری)، هادی شکوری، معین عباسیان، مسعود نظرزاده، امجد شکوه‌مقام، رضا خرسند‌نیا ، بهمن طهماسبی، محمد حسین مهرآزما(از دقیقه 65 عباس پورخسروانی)و حسین بادامکی
سرمربی: اکبر میثاقیان