به گزارش سرویس ورزشی برنا به نقل از سایت پرسپولیس، محمد رویانیان درباره نقل و انتقال بازیکنان بین باشگاه ذوب آهن و پرسپولیس گفت: باشگاه ذوب آهن از مدت ها پیش درخواست جذب محمدرضا خانزاده را داده بود. ما با انتقال این مدافع ملی پوش و با استعداد موافق نبودیم پس از آن مذاکراتی انجام شد برای معاوضه محسن مسلمان و میلاد غریبی. ما به اصفهان رفتیم و میهمان باشگاه ذوب آهن و آقای آذری بودیم. در آنجا مذاکرات انجام شد و توافقات ابتدایی به دست آمد. پس از آن در تهران با یکدیگر مذاکره کردیم و همه چیز نهایی شده بود اما خبرهایی منتشر می شد مبنی بر اینکه باشگاه های دیگر خواهان مسلمان شده اند و این کمی هواداران را نگران کرده بود اما ما مطمئن بودیم که این انتقال انجام خواهد شد چرا که به قول و قراری که با باشگاه ذوب آهن و بازیکن داشتیم اطمینان کرده بودیم و این اطمینان با توجه به علاقه مندی مسلمان به پرسپولیس و خصوصیات آقای آذری بی دلیل نبود.

وی ادامه داد: باید بگویم محمدرضا خانزاده مدافع ملی پوش ما در بحث معاوضه بازیکنان نقشی نداشته و او بر اساس درخواست جداگانه به تیم فوتبال ذوب آهن منتقل شده اما مسلمان و غریبی با یکدیگر معاوضه شده اند. خانزاده و غریبی دو سرمایه گرانقدر باشگاه پرسپولیس هستند که ما با انتقال قرضی آنها موافقت کرده ایم. آقای غریبی در ذوب آهن فرصت بازی خواهند داشت و چون با ما قرارداد دارند پس از پایان فصل تحت قرارداد با پرسپولیس خواهند بود. همچنین آقای خانزاده دیدگاه ها و نظراتی داشت که آقای آذری با ایشان مفصل صحبت کردند و ایشان موافقت خود را با پیوستن قرضی به ذوب آهن اعلام داشت. به هر حال هواداران در طی یکی دو فصل اخیر همواره خواهان جذب مسلمان بودند و در این میان آقای دایی سرمربی محترم پرسپولیس در لیست نقل و انتقالات نیم فصل خود خواهان جذب این بازیکن توانمند شده بودند. ما خوشحالیم که به خواسته سرمربی تیم عمل کردیم و هواداران هم بازیکنی که دوست داشتند به پرسپولیس بیاید را از این پس در تیم محبوب خود خواهند دید.

محمد رویانیان درباره سایر نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در نیم فصل گفت: برخی باشگاه ها خواستار برخی بازیکنان ما شده اند که ما نظرات سرمربی تیم را در این باره و این که کدام بازیکنان را حفظ کنیم دریافت کرده ایم و بر اساس سیاست ها و خواسته های سرمربی تیم برای جذب بازیکنان اقدام خواهیم کرد. همچنین ما یک بازیکن دیگر نیز جذب خواهیم کرد.