به گزارش سرویس ورزشی برنا به نقل از سایت استقلال، منصور پورحیدی در خصوص جلسه هیات‌مدیره استقلال اظهار داشت: بحث عمده ما در این جلسه انتخاب آقای گودرزی به عنوان وزیر ورزش بود و در این‌باره به صحبت پرداختیم. بیشتر اعضا معتقد بودند با برگزاری یک جلسه با وزیر ورزش می‌توانیم خیلی از مشکلات را حل و فصل کنیم.

عضو هیات‌مدیره استقلال در ادامه اظهار داشت: در جلسه امروز هیات‌مدیره درخصوص نقل و انتقالات و مسائل مالی باشگاه هم به صحبت پرداختیم تا استقلال بدون مشکل بتواند در ادامه لیگ ظاهر شود.

پورحیدری در ارتباط با انتخاب دکتر گودرزی به عنوان وزیر ورزش اعلام کرد: به هر حال من یک شناخت قدیمی از ایشان دارم. دکتر گودرزی را از وقتی دانشجو بود می‌شناسم ایشان همیشه آدم مثبت و سالمی بودند، تحصیلات بالای ایشان و مدیریتی که تا پیش از این از خود نشان دادند، می‌تواند در موفقیت وی در وزارت ورزش تاثیرگذار باشد. امیدوارم رئیس‌جمهور محترم و دولت دکتر گودرزی را خوب کمک از ایشان حمایت کنند تا ایشان بتواند با همدلی و همکاری مشکلات ورزش ایران را حل و فصل کرد.
 
وی در ادامه در خصوص اینکه آیا امکان خصوصی شدن باشگاه استقلال و پرسپولیس با تصمیم دکتر گودرزی وجود دارد، گفت: باید ببینیم نقطه نظرات ایشان چه طور است به هر حال دکتر گودرزی یک فرد تحصیلکرده و با مدیریت است و می‌تواند در این زمینه بهترین تصمیم را بگیرد، ما امیدواریم با درایت ایشان بتوان خیلی از مشکلات ورزش ایران را حل کرد.

پورحیدری در پایان در خصوص پیوستن محسن مسلمان به پرسپولیس گفت: از اول هم صحبت حضور این بازیکن در پرسپولیس بود و ما به دنبال جذب وی نبودیم. کادرفنی استقلال تاکید بر این دارند که تیم در دو، سه پست یارگیری کند و به همین دلیل ما نمی‌خواهیم بازیکنانی که نیازی به جذب آنها نداریم را به خدمت بگیریم.