به گزارش سرویس ورزشی برنا، مازیار زارع بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره بازی با صنعت نفت آبادان از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر گفت: مهم 3 امتیاز بازی بود که گرفتیم. اگر بی احترامی به حریف نباشد، ما باید 7 گل می زدیم، ولی واقعا موقعیت های زیادی را از دست دادیم. بچه ها خیلی خوب کار کردند، مخصوصا نیمه دوم و مهم این بود که با برد، نیم فصل دوم را آغاز کنیم. ما اردوهای مفیدی را پشت سر گذاشتیم و به نظر من از آمادگی خوبی برخورداریم و خدا را شکر توانستیم به 3 امتیاز این بازی دست یابیم. 

وی ادامه داد: تیم وقتی خوب کار می کند، بازیکنان نیز عملکرد بهتری خواهند داشت، ولی وقتی روند تیمی خوب پیش نرود، کیفیت بازی بچه ها نیز افت می کند. خدا را شکر، توانستم هم بازی خوبی را به نمایش بگذارم و هم گلزنی کنم که این موضوع تنها با همکاری و تلاش تیمی میسر خواهد بود. رضایت کادر فنی و هواداران نیز برایم به اندازه یک دنیا ارزش دارد.

زارع تصریح کرد: یکی از بهترین موقعیت های شوتزنی در نیمه اول نصیبم شد که می توانستم ضربه خوبی بزنم اما رضایی در موقعیت بهتری قرار داشت و من هم تصمیم گرفتم به او پاس بدهم. در تیم ما فرقی نمی کند چه بازیکنی گل بزند، مهم این است که تیم به برتری برسد. خدا را شکر توانستم پنالتی که با زحمت بچه ها بدست آمده بود را به گل تبدیل کنم.

هافبک پرسپولیس گفت: کادر فنی و مدیریت هم به بهترین شکل تیم را حمایت و هدایت می کنند. بازیکنان هم به هماهنگی مطلوبی رسیده اند. در اصل هر کسی کار خودش را به نحو احسن انجام می دهد و الان به نظر من این مجموعه یک باشگاه تمام عیار شده و اگر همینطور ادامه بدهیم، هیچ تیمی نمی تواند مانع ما شود.