حسن هوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: دیروز تیم صنعت نفت آبادان بی برنامه بود و برابر پرسپولیسی ها به هیچ وجه عملکرد مناسبی نداشت. تیم ما برای حملات حریف و ارائه یک دفاع منطقی کاملا بی برنامه بود، فکر کنم کادر فنی پرسپولیس بسیار عالی تیم ما را آنالیز کرد و اگر پرسپولیس در بازی دیروز برنده نمی شد آن وقت باید روی بد فوتبال را می دیدند.

وی ادامه داد: تصور می کنم جناب ترکی که از داوران خوب ما هستند هنگام نشان دادن نقطه پنالتی در دقایق اضافه نیمه نخست کمی عجله کردند، وقتی فیلم صحنه پنالتی تیم پرسپولیس را دیدم متوجه شدم که جناب ترکی کمی زود تصمیم گرفت،داوران این گونه صحنه ها را در فوتبال پنالتی نمی گیرند.

هوری خاطرنشان کرد: متاسفانه مشکلات مالی روحیه بازیکنان ما را پایین آورده است چرا که بازیکنان ما هنوز بخشی از مطالبات مالی شان را دریافت نکرده اند. ضمن آنکه قرار نبود تیم نفت به خاطر بدقولی ها به تهران بیاید و برابر پرسپولیس بازی کند. همچنین بازیکنان ما 2 روز قبل از بازی تمرین نکردند و با درایت مدیرعامل باشگاه تصمیم گرفته شد که تیم عازم تهران شود و برابر پرسپولیس به میدان برود. متاسفانه هیچ کمکی از پالایشگاه آبادان برای رفع مشکلات مالی تیم نفت نشده است.

وی در خصوص آینده تیم نفت در لیگ برتر گفت: در حال حاضر شرایط تیم های قعرنشین در فصل جاری بسیار متفاوت است. فصل گذشته تیم های قعرنشین 7 امتیاز بیشتر نداشتند ولی در فصل جاری قعرنشینان صاحب 20 امتیاز هستند و با 2 برد می توانند خود را به تیم های میانی جدول برسانند. با این اوضاع کار تیم های پایین جدولی خیلی سخت است.

هوری در خصوص جوانگرایی در تیم نفت آبادان گفت: متاسفانه تیم ما روز گذشته برابر پرسپولیس با 2 مدافع 18 و 19 ساله به میدان رفت؛ واقعا تیم نفت آبادان آخر جوانی است و ما روی بی تجربگی و جوانی مان گل دوم را از تیم پرسپولیس دریافت کردیم.

وی در پایان گفت: تماشاگران آبادانی همیشه فوق العاده بوده اند و تیمشان را تنها نمی گذارند ولی دیروز از غیبت تماشاگران پرسپولیس تعجب کردم. تیمی که می تواند این چنین با اقتدار حریفانش را شکست دهد نباید در ورزشگاه خالی به میدان برود؛ طرفداران پرسپولیس به علی دایی و شاگردانش در روز گذشته کم لطفی کردند.