محسن بنگر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی برنا درخصوص وضعیت تیم پرسپولیس اظهار داشت: با برد مقابل صبا شرایطمان بهتر از قبل شده است. روی کاغذ شانس زیادی برای قهرمانی داریم اما باید 9امتیاز باقی مانده را بگیریم و منتظر غفلت رقیبانمان باشیم چون درصورتی که استقلال و فولاد همه امتیازات را بگیرند ما نمی توانیم قهرمان شویم. البته فکر می کنم این دو تیم امتیاز از دست بدهند و ما باید بیشتر به فکر بازیهای خودمان باشیم.

بنگر ادامه داد: خوشبختانه وضعیتمان خوب است و اگر هم قهرمان نشویم می توانیم سهمیه بگیریم و یکی از نمایندگان ایران در آسیا باشیم. از هواداران خواهش می کنم اگر قهرمانی می خواهند به ورزشگاه بیایند و ما را تنها نگذارند. اصلا انتظار نداشتم روز بازیبا صبا ورزشگاه خالی باشد.

مدافع پرسپولیس درخصوص احتمال دعوت شدنش به تیم ملی افزود: تقریبا 3 ماه پیش پاسپورتم را به تیم ملی دادم. نمی دانم این به معنای دعوت شدن به تیم ملی است یا نه. لیست که هنوز اعلام نشده اما اگر در لیست بودم تلاش می کنم به برزیل بروم.

بنگر درخصوص عملکرد خط دفاعی پرسپولیس گفت: خوشحالم آنقدر مدافعان خوبی داریم که آن کسی هم که روی نیمکت می نشیند وقتی بازی می کند یکی از بهترین های میدان می شود. شخصا برای نورمحمدی خیلی خوشحال شدم که هم بازی فوق العاده ای انجام داد و هم گل زد. 

مدافع پرسپولیس با اشاره به کری خوانی های اخیرش برای استقلالی ها و پاسخ آرش برهانی به وی خاطرنشان کرد: منظورم با فرد خاصی نبود که برهانی جوابم را داد. بهتر است هر کسی به فکر کار خودش باشد و به اتفاقاتی که در تیم ما رخ می دهد کاری نداشته باشد!