خبرها حکایت از ممنوع الخروجی مهاجم سپاهان به دلایل برخی مشکلات شخصی داشت. محمد غلامی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی برنا درخصوص همراهی نکردن تیم سپاهان در سفر به قطر اظهار داشت: یک روز مانده به سفر تیم به قطر با کشیدگی مختصر در پایم روبرو شدم و به کرانچار گفتم با اینکه مصدوم هستم اما شاید بتوانم بازی کنم اما وی گفت بهتر است بمانی و مصدومیتت را درمان کنی چون من تو را فقط برای یک بازی نمی خواهم و دربقیه بازیها هم به تو نیاز دارم. به همین دلیل من هم در اصفهان ماندم و هر روز گزارش مراحل درمانم را به کرانچار ارایه می دهم.

وی درباره شایعه ممنوع الخروج بودنش ادامه داد: اصلا چنین چیزی نیست. تنها دلیل نرفتن من به قطر مصدومیتم است. در ابتدای فصل به دلیل اینکه هدایتی مالیاتم را پرداخت نکرده بود ممنوع الخروج بودم که آن هم حل شد.

غلامی درخصوص مشکلاتی که گروهی از هواداران سپاهان برایش ایجاد کرده بودند،گفت: چند روز پیش مصاحبه ای از رضا عنایتی خوانده بودم که از برخی رفتارهای هواداران سپاهان که به او توهین می کردند گلایه کرده بود. الان عنایتی را درک می کنم و کاملا می دانم او در آن روزهایی که در سپاهان بود چقدر اذیت شده است.
 
وی افزود: متاسفانه برخی از هواداران سپاهان رفتار بسیار بدی با من دارند و حتی در بازیهایی که گل زده ام و پاس گل داده ام هم به من توهین کرده اند. برای هر بازیکنی پیش می آید که یک روز خوب نباشد اما هواداران حق توهین ندارند. متاسفانه در چند بازی به رحمان احمدی هم توهین شد و من نمی دانم پشت پرده چه خبر است.
 
غلامی در پایان خاطرنشان کرد: افرادی با من تماس گرفتند و تقاضای رشوه داشتند تا مرا حمایت کنند اما من پولی به آنها ندادم و به همین دلیل الان مورد اهانت قرار می گیرم. در طول 12 سالی که فوتبال بازی می کنم هرگز به تماشاگری باج نداده ام و از این به بعد هم این کار را نخواهم کرد.