به گزارش سرویس ورزشی برنا به نقل از سایت محک، علی دایی برای دیدار با کودکان مبتلا به سرطان به بیمارستان محک رفت و علاوه بر بازدید از این موسسه با کودکان مبتلا به سرطان نیز عکس یادگاری انداخت.

دایی به همراه همسرش به بخش‌های شیمی درمانی- انکولوژی و... بیمارستان محک رفت و با کودکان در حال درمان عکس یادگاری گرفت. سجاد 10 ساله یکی از فوتبالیست‌های کوچک با وی مسابقه رو پایی زدن داد؛ میلاد 5 ساله از قراردادی که در آینده می‌خواهد با تیم پرسپولیس امضا کند با دایی صحبت کرد و تعداد زیادی از والدین کودکان نیز درباره روزهای گذشته جام جهانی و گل‌های خاطره انگیز آقای گل جهان با وی صحبت کردند.

دایی نیز پس از بازدید از موسسه به اتفاق کودکان محک، توپ فوتبالی را رنگ‌آمیزی کردند و آرزوهایشان را روی آن نوشتند تا در بازار نوروزی محک برای فروش دسته جمعی ارائه شود.

بازار نوروزی با هدف حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 8 و 9 اسفند از ساعت 10 صبح تا 8 شب درموسسه محک برگزار می‌شود.

حضور هنرمندان و ورزشکاران در کنار کودکان محک همواره باعث شادی و شعف آنها در مسیر درمان بوده است. به امید حضور همه یاوران در بازار نوروزی محک.