به گزارش سرویس ورزشی برنا، دوستی مهر در این باره گفت: برنامه ریزی اردوهای تیم ملی جوانان به این گونه است که مقاطعی اردو تشکیل می دهیم. بازیکنان را از روز جمعه در اختیار می گیریم و تا دوشنبه بازیکنان را در اختیار داریم. برگزاری این اردوها به انسجام تیم ملی جوانان کمک می کند.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: با همکاری و هماهنگی کمیته جوانان برای دیدن نقاط مختلف کشور مربیان تیم ملی جوانان به شهرهای مختلف کشور سفرمی کنند و در همین راستا رحیم میراخوری و فرشاد ماجدی دیروز به سمنان رفته بودند و من هم امروز به آبادان می روم تا بازیکنان این منطقه از کشور را ببینم.

دوستی مهر درباره اردوهای خارجی تیم ملی جوانان گفت: در حال حاضر با هماهنگی کمیته جوانان در حال برنامه ریزی هستیم تا در کشورهای امارات، قطر و مجارستان اردوها و بازیهای دوستانه ای داشته باشیم که برنامه دقیق آن از طریق سایت فدراسیون اعلام می شود.

سرمربی تیم ملی جوانان در پایان گفت: بر اساس برنامه ریزی که انجام داده ایم دوشنبه آینده در کمپ استقلال به مصاف تیم بزرگسالان استقلال می رویم که این بازی با مدعی قهرمانی لیگ برتر و نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا به نفع تیم ملی جوانان خواهد بود.