به گزارش سرویس ورزشی برنا، قرارداد سه جانبه همکاری باشگاه پرسپولیس، بانک قرض الحسنه رسالت و شرکت صنایع فولاد دقایقی پیش با حضور اعضای هیئت مدیره باشگاه و بانک رسالت ، پیشکسوتان و اصحاب رسانه در محل ساختمان مرکزی بانک قرض الحسنه رسالت به امضا رسید.

در این مراسم علی پروین مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، حسین زاده مدیرعامل بانک قرضه الحسنه رسالت به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند و همچنین مدیرعامل شرکت صنایع فولاد نیز پاسخگوی برخی سوالات بود.

در آغاز مراسم پس از تلاوت کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران کلیپی از تاریخ پرسپولیس برای حاضرین پخش شد. در این کلیپ ستاره های پرسپولیس به نمایش گذاشته شده و تصاویری به یاد ماندنی از تاریخ پرافتخار پرسپولیس نشان داده می شد.

علی پروین از یک ماه پیش مذاکرات خود را با بانک قرضه الحسنه رسالت آغاز کرد و هفته گذشته نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و بانک قرض الحسنه رسالت برگزار و درباره جوانب انعقاد قرارداد بحث و تبادل نظر شد و در نهایت این قرارداد امروز به امضا رسیده و رسمیت یافت.

محمدصادق اکبری، محمد جمشیدی، محمدحسین نامی و بهروز منتقمی اعضای هیئت مدیره و قائم مقام باشگاه که به اتفاق علی پروین ظهر امروز در جلسه هیئت مدیره شرکت کرده بودند به اتفاق هم راهی محل برگزاری کنفرانس خبری شدند.

همچنین هادی طاووسی ، حمید جاسمیان، محمود خوردبین، حمید درخشان و احمدرضا عابدزاده کاپیتان های پرافتخار پرسپولیس به دعوت علی پروین در این مراسم حضور یافتند.

خبرنگاران نیز پس از ارائه توضیحاتی از سوی علی پروین و حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت به سوالات متعدد خبرنگاران پاسخ دادند.

همچنین اولین کارت این بانک که یک کارت هواداری بود به نام احمدرضا عابدزاده صادر شد. این اقدام با تشویق پیشکسوتان و اصحاب رسانه همراه بود.

همچنین یک هوادار خردسال پرسپولیس به نام محمدی نیز از کارت هواداری این بانک رونمایی کرد.

در پایان مراسم نیز علی پروین و پیشکسوتان پرسپولیس نشستی خودمانی با رئیس بانک قرض الحسنه رسالت داشتند. در این قرارداد بر مشارکت هواداران پرسپولیس و حل و فصل مشکلات مالی باشگاه تاکید شده است.

علی پروین اعلام کرد با همت و همکاری هواداران می خواهیم گام های بلندی برداریم که انشاالله با موفقیت و سربلندی پرسپولیس و هواداران همراه باشد. ما هدف گذاری کرده ایم تا در سایه این قرارداد مشکلات مالی پرسپولیس را مرتفع نماییم و بر روی همت و همکاری هواداران نیز حساب ویژه ای باز کرده ایم. بانک قرض الحسنه رسالت حامی فصل آینده پرسپولیس خواهد بود و خدماتی را نیز برای هواداران پرسپولیس در نظر گرفته است.

حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت البته در کنفرانس خبری اعلام داشت حامی پرسپولیس هواداران پرسپولیس هستند و بانک قرض الحسنه رسالت خادم هواداران و پرسپولیس است.