به گزارش سرویس ورزشی برنا، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس که پس از عمل جراحی روی کلیه خود هنوز از بیمارستان ترخیص نشده است، گفت: تمام فکرم پیش بچه‌ها است. البته سایر اعضای کادر پزشکی هستند و مشکلی وجود ندارد. همه مسائل را هم با میثم علیپور هماهنگ می‌کنیم ولی به هر حال این نگرانی به یک عادت بدل شده است. بویژه که سه بازی بسیار حساس داریم و الان کفشگری، نورمحمدی و عالیشاه هم تازه بهبود یافته‌اند و باید بسیار مراقب باشند.

وی درباره بازیکنانی که در تهران مانده‌اند، گفت: با آنها مرتب در تماس هستم. سید جلال حسینی و سیدمهدی سیدصالحی زیر نظر کلینیک باشگاه تحت فیزیوتراپی قرار دارند. محسن مسلمان هم آب درمانی می‌رود و دوچرخه می‌زند. قبل از اینکه در بیمارستان بستری بشوم با چند نفر از متخصصان مشورت کردم و قرار بر انجام تزریق یک داروی خاص شد که کمک خیلی زیادی می‌کند و امیدوارم با جواب دادن زانوی مسلمان به آن، او را در سه بازی پایانی کامل در اختیار داشته باشیم.

حقیقت در پایان خاطرنشان کرد: تهیه این آمپول کمی سخت بود ولی خوشبختانه به من گفتند مسلمان از طریق یکی از دوستانش آن را تهیه کرده و قرار است از امارات برای او بیاورند.