عقیلی: در سال 92 با آبرو و شخصیت من بازی شد
هادی عقیلی سال خوبی را پشت سر نگذاشته است. هرچند که او از نظر فنی روزهای خوبی را در سپاهان گذراند اما کنار گذاشته شدن از تیم ملی و از دست دادن جام جهانی خاطرات تلخی را برای یکی از بهترین مدافعان ایران رقم زده است. اتفاقات تلخی که در سال 92 برای عقیلی رخ داده باعث شده او به این نتیجه برسد که دیگر در زندگی اش به هیچ فردی اعتماد نکند. گفت و گوی عقیلی با خبرنگار سرویس ورزشی برنا را در ادامه می خوانید.

*سال 92 برایت چطور گذشت؟
سال خوبی نبود. هیچ چیز مطابق میل من پیش نرفت. در سال 92 با شخصیت من بازی شد و از طرف غیر فوتبالی ها برخوردهایی دیدم که در شان و شخصیت من نبود. در فوتبال هم از کسانی که به آنها اعتماد داشتم ضربه خوردم.

*در سپاهان هم به تو سخت گذشت؟
بله برای سپاهان هم سال خوبی نبود. سپاهان مثل همیشه نبود و مشکلات زیادی که از اول فصل برای باشگاه پیش آمد باعث شد روزهای خوبی نداشته باشیم.

*اما خودت مثل همیشه از نظر فوتبالی سال خوبی داشتی؟
خوشبختانه از نظر شخصی سال خوبی داشتم. اگر من هم روی فرم ایده آل نبودم که سپاهان الان هم در جمع مدعیان نبود و در میانه های جدول دست و پا می زد.

*می دانی امسال چه سالی است؟
نه من خیلی دنبال این مسایل نیستم. حالا چه سالی هست؟

*سال اسب. نظرت چیست؟
اسب همیشه حیوان خوشنامی بوده و به نجابت و مهربانی معروف است. کلا اعتقاد ندارم که نام سال چه تاثیری روی آن سال خواهد داشت.

*چه برنامه ای برای سال 93 داری؟
آرزویم این است که پولدار شوم. درآمد فعلی که دارم برایم راضی کننده نیست و دلم می خواهد خیلی بیشتر از اینها پول داشته باشم. اهداف بزرگی دارم که رای رسیدن به آنها باید بیشتر از اینها پول داشته باشم.

*ممکن است به فوتبال قطر برگردی؟
شاید برگردم. الان نمی توانم در این باره حرفی بزنم. اگر پیشنهاد خوبی برسد شاید بروم.

*لحظه تحویل سال به چه چیزی فکر می کنی؟
به نظر من همیشه باید خدا را شکر کرد که کنار خانواده مان هستیم. بعد از اتفاقی که برای علی احمدی افتاد و همسرش را از دست داد من خیلی متاثر شدم. امسال او دیگر نمی تواند کنار خانواده اش باشد و مایی که چنین فرصتی را داریم باید سپاسگزار خدا باشیم.

*به چه کسانی عیدی می دهی؟
به پسرهایم عیدی می دهم.

*چه آرزویی برای سال 93 داری؟
آرزوی من این است که هر کسی هر جا که هست اگر بیماری دارد خوب شود و سلامتی اش را به دست بیاورد.

*کدام سین هفت سین را دوست داری؟
من عکس پسرانم که اسم هایشان سینا و سامین است را در هفت سین می گذارم و این دو سین را بیشتر از بقیه سین های هفت سین دوست دارم.

*از سال 92 چه درسی گرفتی؟
مهم ترین درس زندگی ام را از این سال گرفتم. از همان اتفاقات تلخی که برایم رخ داد فهمیدم که نباید به هر کسی اطمینان کنم.

*بهترین اتفاق سال 92 برایت چه بود؟
یک دوست خوب پیدا کردم که برایم اتفاق خوبی بود.