به گزارش سرویس ورزشی برنا، مهرزاد خلیلیان در خصوص آخرین تصمیمات برای حضور ملی پوشان فولاد مبارکه سپاهان در اردوی تیم ملی اظهار داشت: آنچه كه مشكلات الان را موجب شده است عدم دقت در برنامه ریزی است و بهتر است همه مدیران از این به بعد در برنامه ریزی‌ها هماهنگ‌تر عمل كنند.

وی كه با رادیو ورزش صحبت می‌كرد ادامه داد: در خصوص این مساله صبح امروز با علی كفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال به صورت تلفنی مذاكراتی را داشتیم. به نظر می‌رسد رئیس فدراسیون فوتبال می‌تواند این مشكل را حل كند چون عالی ترین مقام فوتبال كشور است. در صورت تأیید كفاشیان و فراهم شدن شرایط بازیكنان سپاهان بعد از بازی با الهلال در ریاض راهی اردوی آفریقای جنوبی می‌شوند.

مدیرعامل سپاهان در پاسخ به این سوال که چرا تنها بازیکنان سپاهان محروم شدند و ملی‌پوشان تیم‌های استقلال، فولاد و تراکتورسازی با این مشکل مواجه نشدند؟ با بیان این شعر كه جانا سخن از زبان ما می‌گویی، تصریح كرد: من هم این سوال را پرسیدم اما به پاسخ درستی نرسیدم و نمی‌دانم چرا تنها ملی‌پوشان سپاهان خط خوردند. واقعاً این پاداش پیروزی ما برابر السد قطر بود؟

خلیلیان به اعلام اسامی تیم ملی فوتبال پیش از دیدار سپاهان برابر السد اشاره كرد و این موضوع را باعث بر هم خوردن تمركز ذهنی بازیكنان پیش از این دیدار آسیایی دانست و گفت: بازی رفت با السد قطر، دقیقا زمانیکه بازیکنان ما قصد داشتند از رختکن به زمین بازی بروند، فهرست تیم ملی اعلام شد. بازیکنان ما هم جوان و حساس هستند و همین مساله تمرکزشان را به هم زد.

وی تأكید كرد: ما هم قبول داریم كه باید به تیم ملی كمك كرد اما شما ببینید كی‌روش در هیچ یك از دیدارهای ما حضور پیدا نكرد، در حالی كه سپاهان رقابتی اروپایی را به نمایش گذاشت و پیروزی پرگل این تیم برابر السد باعث افتخار فوتبال ایران شد. این چه پیامی می‌تواند داشته باشد؟

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال كه آیا سپاهان چوب مصاحبه های كرانچار را می‌خورد اظهار داشت: كرانچار و كی‌روش هر دو مربیان بزرگی هستند. درست است كه منافع ملی مهم و مدنظر ماست اما باید شرایط باشگاهها را هم درك كنند.

آخرین سوال این بود كه آیا سپاهان و كرانچار همكاری خود را ادامه می‌دهند كه خلیلیان در این رابطه گفت: كرانچار در میان بازیكنان سپاهان پایگاه خوبی دارد اما باید شرایط را برای آینده بررسی كرد. برای ادامه همكاری باید معدل كاری كرانچار را بررسی و سپس تصمیم گیری كنیم.