به گزارش سرویس ورزشی برنا، علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با توجه به اهمیت موضوع قرارداد محمدرضا خلعتبری با باشگاه عجمان و مطالبات این باشگاه اماراتی از پرسپولیس با ارسال نامه‌ای آمادگی خود را برای مذاکرات دو باشگاه اعلام داشت.

خلیفه عیسی الجرمان مدیرعامل باشگاه عجمان در پی نامه ارسالی علیرضا رحیمی با تبریک مدیرعاملی وی برای باشگاه پرسپولیس و مدیریت جدید آرزوی موفقیت کرد.

در نامه مدیرعامل باشگاه عجمان به علیرضا رحیمی آمده است:

مفتخرم صمیمانه‌ترین احترامات را تقدیم کنم و بابت نامه شما که بیانگر توجه شما به امور، به عنوان مدیر عامل می‌باشد، تشکر نمایم.

من و برادران عجمانی، مدیران و هیات مدیره عجمان، تبریکات گرم خود را تقدیم داشته و امیدواریم تیم پرسپولیس در سایه رهبری حضرتعالی به رونق و نتایج عالیه نائل آید. ما بسیار مایلیم روابط حسنه‌ای با محصولی پر سود برای هر دو تیم ایجاد شود.

همچنین علیرضا رحیمی مدیرعامل پرسپولیس با ارسال نامه‌ای از ابراز لطف مدیریت باشگاه عجمان تقدیر و تشکر کرده و بر همکاری فیمابین دو باشگاه تاکید کرد. رحیمی در نامه‌اش به مدیر عامل باشگاه عجمان از خداوند متعال موفقیت تیم عجمان را خواستار شده است.

متن نامه ارسالی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خلیفه عیسی الرجرمان به شرح ذیل است:

از نامه تبریک شما که در تاریخ 2 می 2014 ارسال داشتید سپاسگزارم.

از طرف هیات مدیره پرسپولیس و مدیران باشگاه، من نیز دست شما را به برادری می‌فشارم و مطمئن هستم که روابط دوستانه محکمی فیمابین دو باشگاه برقرار خواهد شد. برای شما و باشگاه عجمان از درگاه خداوند متعال پیروزی و موفقیت آرزومندم.