به گزارش سرویس ورزشی برنا، حمید استیلی در صحبت های اظهار کرد: متاسفانه درباره مسائل مطرح شده در آخرین جلسه هیات مدیره مطالبی به رسانه‌ها اعلام شده است که به هیچ وجه صحت ندارد و ماهیت این عوامل که تلاش کرده‌اند باشگاه را دچار مشکل کرده و بخش‌های مختلف را روبروی هم قرار بدهند، برای ما روشن است.

وی ادامه داد: ما در جلسه هیات مدیره درباره مسائلی صحبت کردیم که شاید برای بعضی مهم نباشد اما از نظر ما اهمیت دارد چون می‌خواهیم زیر ساختی برای باشگاه ایجاد شود. فکر و ذکر ما هواداران هستند و می‌خواهیم یک شرایط پایدار ایجاد شود. به همین دلیل است که درباره بودجه تیم‌های پایه، ایجاد ساختار در باشگاه، تشکیل کمیته فنی و مسائلی از این دست بحث و گفتگو کردیم اما متاسفانه بعضی افراد، مطالبی را به رسانه‌ها القاء کرده‌اند که صحت ندارد. ما اینقدر شفاف برخورد می‌کنیم که شخصا خواسته‌ام برای جلوگیری از هرگونه سوء تفاهم در جلسات هیات مدیره، یک دوربین از همه چیز فیلمبرداری کند چون مطلبی برای پنهان کردن نداریم و به غیر از صلاح باشگاه و هواداران به چیزی فکر نمی‌کنیم.

استیلی گفت: چطور ممکن است ما صادقیان یا نیلسون را نخواهیم. من که دیگر خودم مربی بوده‌ام. یعنی نمی‌دانم آنها چگونه بازیکنانی هستند؟! نیلسون بعد از سالها توانسته است دروازه را بیمه کند و نقطه اتکا تیم است. صادقیان هم پدیده مسابقات و از فنی‌ترین بازیکنان بود. از سوی دیگر آنها سرمایه‌های باشگاه هستند و اگر خودشان هم بخواهند اینطور نیست که رهایشان کنیم مگر اینکه نظر کادرفنی چیز دیگری باشد.

وی افزود: در آخرین جلسه نیز اصلا درباره فهرست تیم صحبت نشد و کار را به مدیر عامل، کمیته و سرمربی سپرده‌ایم. در مورد خود آقای علی دایی هم شبهه‌ای وجود نداشت. ایشان فصل آینده سرمربی تیم هستند و به همین دلیل ضرورتی نبود که اصلا بخواهیم وارد این بحث بشویم. این گمانه‌زنی‌ها را از جاهای دیگر می‌شنویم. هیچ گزینه دومی در کار نبود که بخواهیم درباره آن صحبت کنیم. آقای دایی تنها گزینه بود و هست، قرارداد هم دارد و این موضوع برای ما تمام شده است.

بازیکن و مربی سابق پرسپولیس با اشاره به اینکه هیات مدیره مصمم است هزینه‌ها را بر اساس بودجه‌ای که دارد تنظیم کند، تصریح کرد: ما یک بحث کلی در باشگاه داریم که نه تنها نباید در پایان فصل بر بدهی‌ها افزوده شود، بلکه بخشی از بدهی‌ها بویژه به اعضای تیم را هم باید پرداخت کنیم. اعداد و ارقامی هم به دست آمده که باید یکپارچه شود. تیم هم از این موضوع مستثنی نیست و ما بر اساس بودجه عمل می‌کنیم. در این بخش هم قرار شد آقای رحیمی مدیر عامل باشگاه ضمن لحاظ کردن این موضوع در عقد قراردادهای جدید، با مربیان و بازیکنان دارای قرارداد نیز صحبت‌هایی را داشته باشند.

استیلی  با اشاره به تشکیل کمیته فنی در باشگاه گفت: یکی از اهداف باشگاه این است که بالاخره بتوانیم یک سیستم بازیکن سازی داشته باشیم. پرسپولیس فقط نباید تیم بزرگسالان باشد. یکی از مهمترین کارهای کمیته فنی همین است. کار کمیته فنی دخالت نیست، نظارت و مشورت است و به این منظور آدم‌های بزرگی افتخار همکاری دادند، با بزرگواران دیگری هم صحبت کرده بودیم و به طور قطع از هر کمکی برای پیشرفت پرسپولیس استقبال می‌کنیم چون باید دست به دست هم بدهیم.

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره مسائل مطرح شده درباره کمیته فنی خاطرنشان کرد: مشخص است که افرادی با تخصص‌های گوناگون حضور پیدا کرده‌اند تا بتوانیم کاری که گفتیم را انجام بدهیم. وظایف کمیته فنی را هم از فیفا و مراجع بین‌المللی استخراج کرده‌ایم و جای نگرانی نیست و همانطور که گفتم در هیات مدیره، همه مسائل کاملا شفاف است.