به گزارش سرویس ورزشی برنا، جهانبخش درباره دیدار برابر بلاروس گفت: تیم ملی در این دیدار از شرایط خوبی برخوردار بود. من دو روز است که وارد اردو شده ام و طی روزهای گذشته تمرینات خوبی را برگزار کرده ایم و بازی خوبی را مقابل بلاروس انجام دادیم. البته مقابل بلاروس، سرمربی تیم ملی از بازیکنانی که در اردوی آفریقای جنوبی حضور داشتند استفاده کرد و معتقدم این دیدار محک خوبی برای ملی پوشان بود.

وی در ادامه افزود: تیم بلاروس نیز خوب بازی کرد، چرا که بازیکنان لژیونر زیادی دارد و ملی پوشان ایران هم برابر این تیم محک خوبی خوردند.

جهانبخش درباره آمادگی خود برای حضور در اردوها با توجه به اتمام لیگ باشگاهی اش در هلند گفت: یک مقدار خسته هستم. دو روز پیش از عزیمت به سمت تیم ملی آخرین دیدار تیم نایخمن را در لیگ هلند برگزار کردیم و با همان خستگی به اتریش آمدم و مسافت راه تا اتریش و بازیهای فشرده باعث این خستگی است اما باید تلاش کنم تا هر چه زودتر به آمادگی برسم و در اردو تمرینات جدی خود را پیگیری کنم.

وی درباره حضور در جام جهانی گفت: رقابتهای جام جهانی قطعا برای هر بازیکنی مهم است. تمام بازیکنان تیم ملی تلاش خود را به کار می گیرند تا عملکرد خوبی داشته باشند و من نیز تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا نظر کادر فنی را جلب کنم.