به گزارش سرویس ورزشی برنا، سیدجلال حسینی درباره شرایط تمرینی و اردوی اتریش اظهار کرد: خدا را شکر در اینجا همه چیز خیلی خوب پیش می‌رود و همه کارها روی نظم و برنامه انجام می‌شود. روز گذشته هم یک دیدار تدارکاتی خوب و سنگین داشتیم که البته نباید فراموش کرد که در دوره بدنسازی هستیم. با این حال تمامی بازیکنان از نظر فردی و همینطور تیمی در وضعیت خوبی بودند و روز به روز بهتر خواهیم شد.

وی درباره آمادگی جسمانی بازیکنان گفت: همچنان زمان خوبی در اختیار داریم و بدون توجه به فرصت‌های از دست رفته اکنون باید بیشتر تلاش کنیم که باعث می‌شود خوب تمرین کنیم و با حضور همه بازیکنان در کنار هم تمرینات را با ترکیب کامل پیگیری می‌کنیم.

مدافع تیم ملی در پاسخ به این سوال که چه میزان شناخت از بازیکنان مهاجم تیم‌های حریف ایران در جام جهانی دارد گفت: به هر حال در این اردو همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود و هر روز جلسه داریم و در هر جلسه درباره تیم های همگروه ما در جام جهانی، تاکتیک آنها و بازیکنانشان بحث می شود که باعث آمادگی و تصویرسازی ذهنی ما می‌شود.

حسینی درباره بازی‌های ایران در جام جهانی گفت: بازی‌های خیلی سنگینی پیش رو داریم و شرایط سخت خواهد بود و به امید خدا پس از این اردوها با شرایط مناسب وارد این مسابقات خواهیم شد.

وی گفت: از مردم و رسانه‌ها می‌خواهم تا از تیم ملی و بازیکنان حمایت کنند. ما در این اردوها شرایط پرفشاری را پشت سر می‌گذاریم و محتاج دعای خیر مردم هستیم. از رسانه ها می‌خواهم حمایت بیشتری از تیم ملی داشته باشند. در جلسه‌ای که با ضرغامی داشتیم هم بر این موضوع تاکید شد، اما باید تشکر ویژه‌ای از رسانه‌ها و به ویژه مطبوعات داشته باشم و امیدوارم همین شرایط ادامه داشته باشد.