به گزارش سرویس ورزشی برنا، متن مصاحبه غلامرضا رضایی درخصوص دیدار باراه آهن و همچنین حواشی مربوط به آن به شرح زیر است:

* گفته بودید با اتفاقاتی که در فرودگاه امارات برایتان افتاد، نیاز به مدت زیادی ریکاوری دارید. با این وجود در اولین بازی سرخپوشان به میدان رفتید.

شک نکنید هر کس دیگری جای من بود با این همه فشاری که وجود داشت و با این خستگی به میدان نمی رفت. من 4،3 شب نخوابیدم. معطلی عجیبم در فرودگاه و پروازهای طولانی نه فقط برای من بلکه برای هادی نوروزی و محمد نوری هم خسته کننده بود. با این وجود به خاطر پرسپولیس، تمام تلاشمان را کردیم که در بازی برابر راه آهن حضور داشته باشیم.

* فکر نمی کنید این خستگی در عملکردتان در آن بازی موثر بود؟ به هر حال پرسپولیس روز خوبی را پشت سر نگذاشت.

فکر می کنم در مجموع خوب بازی کردیم. چند موقعیت گلزنی هم داشتیم که متاسفانه از دست رفت.

* اما هواداران به نحوه عملکرد تیم در این بازی معترض بودند!

بله. ما 3 امتیاز خوب این بازی را از دست دادیم و طبیعتا این موضوع ناراحت کننده است، اما فکر نمی کنم کسی بیشتر از خود بازیکنان از این موضوع ناراحت باشد. این را صادقانه می گویم که همه بچه ها تاسف می خوردند که چرا این 3 امتیاز از دست رفت، اما قول می دهم در بازی برابر شاهین جبران کنیم و از خجالت هواداران در بیاییم.

* محور اعتراض هواداران این بود که پرسپولیس برابر یک تیم 10 نفره نتیجه نگرفت. این اعتراض را وارد می دانید؟
 
برای هواداران احترام خاصی قائل هستیم. پرسپولیس متعلق به آنهاست و وقتی نتیجه نمی گیرد، حق دارند اعتراض کنند، اما درخواست من این است که شرایط بازی را هم در نظر بگیرند. 10 نفره شدن راه آهن به ضرر ما تمام شد؛ چون آنها به دفاع مطلق روی آوردند.

* با این تفاسیر هر تیمی در برابر پرسپولیس دفاع کند، همین شرایط را ایجاد می کند. این مساله در فوتبال مدرن دنیا پذیرفته نیست.
این بازی یک اتفاق بود. همیشه که اینطور نمی شود. در برابر تیم هایی که به دفاع روی می آورند، کافی است یکی از موقعیت هایمان وارد دروازه حریف شود، آن وقت روند بازی تغییر می کند. هواداران از این بابت مطمئن باشند که چنین اتفاقی دیگر نخواهد افتاد. حالا چه حریف مان دفاع کند، چه حمله.

* بازی با شاهین در بوشهر را چطور می بینید؟
شرایط امسال ما با سال گذشته فرق کرده و نتیجه ای که پارسال در این شهر رقم خورد، تکرار نمی شود. دلیل نمی شود اگر یک بار در این شهر به مشکل برخوردیم، باز هم این اتفاق بیفتد. اجازه بدهید در این باره وعده و وعید ندهم و در عمل این حرف را ثابت کنم.