به گزارش سرویس ورزشی برنا، علیرضا حقیقی گلر تیم ملی فوتبال کشورمان صبح امروز با حضور در مؤسسه خیریه محک از این مؤسسه بازدید کرد و دقایقی با کودکان بیمار و سرطانی به گفت‌وگو پرداخت. 

گلر تیم ملی پیراهنی را که در بازی با آرژانتین پوشیده بود را به موسسه محک اهدا کرد. 

علیرضا حقیقی عنوان کرد: ابتدا باید ماه مبارک رمضان را تبریک بگویم و تشکر کنم که در این حجم کار خبر امروز به مؤسسه محک آمدید.

وی با اشاره به حضورش در مؤسسه محک افزود: من از خیلی وقت پیش با محک آشنا شدم و بچه‌های این مؤسسه را می‌شناسم. وقتی به اینجا می‌آیم امید دوباره‌ای برای زندگی می‌گیرم. بچه‌های محک روحیه‌ فوق‌العاده‌ای دارند و هر وقت به اینجا آمدم وقتی از مؤسسه خارج شدم انگار دوباره متولد شدم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص روحیه بالای بچه‌های محک گفت: دلیل اینکه این بچه‌ها اینقدر روحیه دارند زحماتی است که مسئولان این مؤسسه می‌کشند و از جان و دل برای این بچه‌ها کار می‌کنند. من امروز پیراهنی که در بازی مقابل آرژانتین پوشیده بودم را به اینجا آوردم تا تقدیم این بچه‌ها کنم.

حقیقی یادآور شد: این پیراهن برای من ارزش زیادی داشت و البته این ارزش فقط به لحاظ معنوی بود و نه مادی. با این وجود پیراهنم را تقدیم مؤسسه محک کردم تا بتوانم کمک کوچکی به لحاظ مادی و معنوی به کودکان این مؤسسه داشته باشم.