به گزارش سرویس ورزشی برنا، مهرداد کفشگری اظهار کرد: اردوی خوبی در ترکیه داریم. اینجا شرایط خیلی خوب است و امکانات مطلوبی وجود دارد. از نظر آب و هوایی هم شرایط عالی است. به همین دلایل تیم‌های زیادی از ایران و سایر کشورها در این منطقه اردو زده‌اند.

وی ادامه داد: شرایط اینجا که کوه دشت و جنگل و دریا کنار هم هستند، آدم را یاد رامسر می‌اندازد، البته خیلی خنک‌تر از آنجا است و همین شرایط باعث شد تا بتوانیم فشار تمرینات را تحمل کنیم. البته انگیزه زیادی هم بین بچه‌ها وجود دارد. بدن‌ها خیلی خوب شده است و همه می‌خواهیم با بهترین شرایط و با قدرت مسابقات را شروع کنیم. برنامه‌های تاکتیکی هم که دنبال می‌شود و با بازی‌های دوستانه که اینجا داریم به شرایط مسابقه بر می‌گردیم.

هافبک دفاعی پرسپولیس خاطرنشان کرد: اسکلت اصلی تیم حفظ شده است و این مساله کمک می‌کند در فصل آینده سطح بالاتری از فوتبال را ارائه کنیم. ضمن آنکه در تمام پست‌ها از چند بازیکن ششدانگ بهره می‌بریم. البته آنچه اهمیت دارد، این است که بتوانیم در کنار هم کار خوب و هماهنگی ارائه کنیم. مهره داشتن خوب است، اما کار تیمی کردن مهمتر است. این را در جام جهانی هم می‌بینیم و الان با حفظ استخوانبندی سال قبل، دنبال همین مساله هستیم.

کفشگری گفت: برای این فصل عزم خود را جزم کرده‌ایم که برای هواداران جام بیاوریم و امیدواریم این بچه‌هایی که هنوز به تیم اضافه نشده‌اند و وزنه‌ای هستند، برگردند. البته به طور قطع مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم تمام تلاش خود را می‌کنند.