منصور پورحیدری در خصوص نامه وزیر صنعت و معدن و تجارت مبنی بر شفاف سازی هزینه تیم های فوتبال صنعتی گفت: خوشحالم که بحث شفاف سازی در فوتبال سراغ تیم هایی غیر از استقلال و پرسپولیس هم رفت و اقدام اخیری که صورت گرفته واقعا امیدوارکننده بود.

وی افزود: بحث شفاف سازی هزینه تیم های صنعتی به نوعی احقاق حق تیم های پرسپولیس و استقلال و تیم های غیر صنعتی است و امیدوارم که با جدیت دنبال شود. چراکه تیم های صنعتی نیز به مانند گذشته استقلال و پرسپولیس از بودجه دولتی بهره مند هستند و همانطور که با عزم جدی دولت و وزارت ورزش و جوانان، دو باشگاه پرطرفدار پایتخت با وجود تحمل فشار زیاد دستشان از بودجه دولتی قطع شد و به سمت خصوصی شدن پیش رفتند، تیم ها و باشگاه های صنعتی نیز باید شرایط مشابهی را تجربه کنند تا فضای رقابتی عادلانه باشد.

پورحیدری ادامه داد: عدالت این را می گوید که همه تیم ها موظف به رعایت سقف قرارداد هزینه ها باشند تا اجحافی صورت نگیرد و بازیکنی که بخاطر درخواست مالی زیاد جذب تیم ما نمی شود، سرا از تیم های دیگر در نیاورد!

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان خاطرنشان کرد: بحث شفاف سازی هزینه ها در باشگاه های صنعتی اتفاق بزرگی است که قطعا به ایجاد فای سالم و عادلانه رقابتی کمک می کند.