به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمود فکری درخصوص شرایط تیمش بعد از دیدار با ذوب آهن گفت: شکر خدا شرایط بسیار خوبی در تمرینات داریم. مصدومان به تیم اضافه شدند و مشکلی ندارند و امیدواریم در جلسات تمرینات آینده بازیکنان آسیب نبینند و مشکل خاصی پیش نیاد و بتوانیم بازیکنان را به ایده آل های کادر فنی نزدیک کنیم.

مربی استقلال در باره حریف آینده تیمش افزود: ملوان مانند دیگر تیمهای لیگ تیم خوبی است و شرایط بازی را وضعیت تیم خودمان مشخص می کند. اگر روز خوبمان باشد و بدون مصدوم و بازیکن نا آماده به میدان برویم مشکلی نخواهیم داشت و می توانیم برنده باشیم. ذوب آهن نیز در رتبه های پایانی جدول بود اما 3 امتیاز از ما گرفت. ملوان نیز تیمی نیست که دست و پا بسته باشد و 3 امتیاز را به ما داده باشد. اگر بچه ها روز خوبشان باشد و دچار اشتباهات فردی نشوند می توانیم برنده از زمین خارج شویم. 

فکری درباره وضعیت تیمش در میان مدعیان قهرمانی گفت: ما هنوز مدعی قهرمانی هستیم و در جدول در رتبه دوم قرار داریم و به همراه چند تیم دیگر برای قهرمانی خواهیم جنگید. انشاالله با حل شدن مشکلات تیم می توانیم روند خوبمان را شروع کنیم و امتیازات را کسب کنیم. امیدوارم مشکلاتی مانند مصدومیت باعث سنگ اندازی در راه استقلال برای رسیدن به قهرمانی نشوند.

او در پایان و درباره لیست اعلام شده برای تیم ملی و عدم دعوت از چند بازیکن آماده استقلال اظهار کرد: در تیم ما بازیکنانی مانند قاضی و فخرالدینی بودند که از بسیاری از بازیکنان هم پست خودشان آماده تر بودند و انتظار داشتیم در لیست تیم ملی حضور داشته باشند و انشاالله در لیست های بعدی تیم حضور داشته باشند. امیدوارم در اردوهای بعدی و از همه مهم تر در جام ملت ها شاهد حضور این بازیکنان در تیم ملی باشیم زیرا واقعا شایسته حضور در تیم ملی هستند. این بازیکنان در تمرینات و مسابقات بسیار با روحیه و آماده هستند و امیدوارم این عدم انتخاب بر عملکرد آنها تاثیر نگذارد.