به گزارش سرویس ورزشی برنا، سمیه دهقانیان، مربی تیم ملی نوجوانان بانوان گفت: دو بازی سخت و پر فشار را پشت سر گذاشته و بازیکنان اکنون آماده رقابت با اردن و بنگلادش هستند.

وی افزود: بازی برابر امارات سخت بود چرا که از لحاظ آب و هوایی بازیکنان در سخت ترین شرایط به رقابت پرداختند. در نیمه نخست آنطور که باید نتیجه نگرفتیم اما در نیمه دوم بازیکنان یکی پس از دیگری گل ها را وارد دروازه امارات کردند. در بازی برابر هند نیز شرایط بسیار متفاوت بود. علاوه بر شرجی بودن بیش از حد هوا، بازیکنان باید با تیم قدرتمند هند به رقابت می پرداختند.فشار و استرس زیادی داشتیم اما با انگیزه بالایی که ملی پوشان داشتند با اینکه در نیمه نخست بازی را یک بر صفر واگذار کرده بودند، در نیمه دوم تلاش خود را بکار گرفتند تا در نهایت با نتیجه دو بر یک پیروز شدیم.

مربی تیم درخصوص بازی مقابل اردن گفت: این دیدار را به همراه مهینی، سرمربی و ارژنگی دیگر مربی تیم آنالیز کرده و با شناختی که از بازیکنان تیم داریم می توانیم این تیم را از پشت سر برداریم اما به شرطی اینکه ملی پوشان طبق برنامه های کادر فنی در زمین مسابقه، بازی کنند. تیم بنگلادش از طریق توپ های بلند مرتبا بر روی دروازه اردن حمله می کرد و در نهایت با یک پنالتی پیروز این بازی شد.

دهقانیان درپایان گفت: معتقدم بازیکنان نباید به خاطر دو بردی که مقابل امارات و هند کسب کردند، مغرور شوند. بردهای پیش را باید فراموش کرد و فقط به دو بازی پیش رو فکر کرد. نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت. تمامی تیمها برای پیروزی به میدان می آیند و بدون شک تمرینات مداومی را پشت سرگذاشته اند.