به گزارش سرویس ورزشی برنا، فاطمه ارژنگی، مربی تیم ملی فوتبال درباره بازی مقابل اردن گفت: ملی پوشان از لحاظ آمادگی جسمانی ایران و اردن تقریبا در یک سطح بوده و اگر طبق برنامه هایی که به آنها اعلام کرده ایم، بازی کنند بدون شک در دو بازی باقیمانده نتیجه خوبی کسب می کنند. 

او گفت: باتوجه به شرایط تغذیه نامناسب و آب و هوای بسیار شرجی بنگلادش، بازیکنان تا حدودی از لحاظ جسمانی تحلیل رفته بودند اما خوشبختانه با حمایت کادر سرپرستی و همچنین سفارت ایران در بنگلادش، بازیکنان در شرایط مطلوبی قرار داشته و با تمریناتی که پیش رو خواهیم داشت، امیدوارم بهترین عملکرد را در دو بازی مقابل اردن و بنگلادش داشته باشیم.

مربی تیم ملی گفت: متاسفانه به دلیل بارش شدید باران تمرین بعدازظهر لغو شد و نتوانستیم برنامه تمرینی را اجرا کنیم. امیدوارم فردا شرایط آب و هوایی مطلوب شود تا بازیکنان بتوانند پیش از دیدار برابر اردن به آمادگی خوبی برسند.

وی گفت: دو بازی خوب را پشت سر گذاشته و پیروز شدیم اما نباید به خودمان مغرور شویم و بازی مقابل اردن و بنگلادش را راحت بگیریم. شرایط بنگلادش مانند ما بوده اما با تفاضل گل کمتر. اردن نیز امروز به مصاف امارات رفته و منتظریم نتیجه این دیدار و همچنین رقابت دو تیم هند و بنگلادش نیز اعلام تا وضعیتمان در جدول مشخص شود.

دیدار دو تیم ملی فوتبال ایران و اردن روز سه شنبه 29 مهرماه راس ساعت 17:00 به وقت محلی و ساعت 14:30 به وقت تهران برگزار می شود.