به گزارش سرویس ورزشی برنا، علی سعیدلو که ساعتی پیش با ولیعهد اردن ملاقات داشت پس از این برنامه در حاشیه دیدار دوستانه تیم فوتبال پیشکسوتان با تیم آرارات به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی با اشاره به دیدار روز گذشته اش با امیر قطر گفت: ما این توفیق را داشتیم با امیر قطر دیدار کنیم و درباره مسایل ورزشی و توسعه همکاری ها با یکدیگر رایزنی کنیم. ایشان هم به افزایش روابط ورزشی و توسعه آن در دو کشور علاقمند بودند. برگزاری جام ملت های آسیا برای این کشور موفقیتی بزرگ است و آنها می خواهند جام جهانی هم برگزار کنند. موفقیت قطر در برگزاری جام جهانی موفقیتی برای همه کشورهای حاشیه خلیج فارس است.

سعیدلو در مورد وضعیت تیم ملی فوتبال و حضور این تیم در قطر افزود: چند روزی است که بچه های تیم ملی در این کشور مشغول به تمرین هستند و ظاهرا فردا هم با تیم قطر بازی دوستانه ای را خواهند داشت. امیدوارم رسانه ملی این بازی را نشان دهد چرا که بدین ترتیب وضعیت تیم به خوبی معلوم می شود. در جام ملت ها هم بازیکنان تیم پس از بازدید من از تمرینات آنها قول موفقیت را داده اند. ضمن اینکه آرزو دارم تا فینال صعود کنیم اما تا این مرحله با قطر روبرو نشویم .

رییس سازمان تربیت بدنی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار برنا پیرامون انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال گفت: وظیفه انتخاب سرمربی جدید را به خود فدراسیون فوتبال محول کرده ایم و به آنها دستور داده ایم که بهترین مربی را برای تیم بیاورند ضمن اینکه قول داده ایم اگر برای جذب یک مربی خوب با مشکل مالی روبرو شدند به آنها کمک نماییم. برای ما فرق نمی کند مربی خارجی یا داخلی باشد فقط می خواهیم بهترین شخص برای تیم انتخاب شود.