به گزارش سرویس ورزشی برنا،جواد زرینچه که بجای امیر قلعه نویی در نشست خبری دیدار تیمش برابر پدیده حاضر شده بود، گفت: ما امروز ساعت 12 تمرین داشتیم و به همین دلیل آقای قلعه نویی در این نشست نتوانست حاضر شود. درباره دیدار با پدیده هم باید بگویم که به دلیل اهمیت بالای این دیدار ما از اهواز مستقیم به اینجا آمدیم. این بازی برای ما 6 امتیازی دارد و با گرفتن این 3 امتیاز می‌توانیم به قهرمانی نیم فصل نزدیک شوم.

او افزود: همانطور که می دانید از ابتدای فصل برخی از بازیکنان را به دلایل مختلف نداشته ایم و در این بازی هم این گونه است امیدواریم تا نیم فصل همه را در اختیار داشته باشیم. بازیکنان جایگزین می‌توانند جای دیگران را پر کنند.

بعد از اظهارات زرینچه، خبرنگاری درباره احتمال حضور مجیدی در کادرفنی استقلال و رفتن کرار از استقلال پرسید که محمد نوری فر، مدیر رسانه ای استقلال در پاسخ به او گفت: حضور مجیدی در کادرفنی استقلال صحت ندارد و جاسم کرار نیز دو سال با ما قرارداد دارد و مدتی به عراق رفت تا استراحت کند و کارهای شخصی اش را انجام دهد. الان هم این بازیکن در کنار ماست و در قراردادش بندی برای جدایی او وجود ندارد.

در ادامه این نشست زرینچه درپاسخ به پرسشی درباره وضعیت تیم ملی در جام ملتها، عنوان کرد: تیم ملی شراط سختی خواهد داشت باید ببینیم تیم ملی سبک جدیدی را چگونه ارائه خواهد داد. امیدوارم موفق باشد اما کار سختی با پیشرفت آسیا داریم.

مربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره اظهارات مجیدی درباره مکتب استقلال اظهار کرد: مکتب استقلال باشگاه است آنهایی که از سال‌ها پیش تاکنون بوده‌اند و برای مکتب استقلال خیلی هم زحمت کشیده‌اند از جیب خود خرج کرده اند. قلعه نویی گفت که مجیدی استقلالی بودن خود را ثابت کرده که بازی با ملوان آمده است نظر قلعه‌نویی و استقلال در مورد مجیدی این است.

او در پاسخ به سوالی درباره احتمال بازگشت جباری و منتظری به استقلال افزود: ما دوست داریم این بازیکنان به استقلال برگردند اما باید ببینیم باشگاه هم توانایی درخواست مالی آنها را دارد یا نه.

زرینچه در پاسخ به سوالی درباره اظهارات کفاشیان درباره تیم های پایه و اینکه او مشکلات را به گردن باشگاه ها انداخته است، گفت: توجه خاص به تیم‌های پایه نمی‌شود. اگر می‌خواهیم از کسی استفاده کینم باید دینشم را ادعا کنیم با 500 هزار تومان نمی‌توانیم. استقلال جایگاهی برای تمرین ندارد زمین هایمان دست خودمان نیست. هر موقع ساختارهایی مستقل داشتیم نتیجه هم می‌گیریم. باشگاه‌هایی مثل سپاهان و فولاد شرایطشان خوب است. امسال استقلال با تفکرات هیأت مدیره و امکاناتی که در اختیار گذاشته بهتر از سال‌های گذشته است. می‌تواند در آینده به تیم های بزرگ کمک کند. آدم های زحمت کش زیاد داریم. تلاش خود را به صورت گمنام می کنند سرمایه گذاری روی تیم های پایه می‌توانیم در آینده آن را ببینیم.