به گزارش سرویس ورزشی برنا مجید جلالی سرمربی سایپا اعتقاد دارد که تیمش برابر پرسپولیس بازی خوبی انجام داد. جلالی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم این بازی و با این کیفیت و با این شکلی که ما بازی کردیم حیف بود که دیده نشود. افسوس بیشتر برای جوانانی است که دوست دارند فوتبال را ببیند ولی به خاطر بی‌تدبیری دو طرف از دیدن یک مسابقه فوتبال محروم شدند.

وی ادامه داد: امروز پرسپولیس کمی ما را غافلگیر کرد چون به جوانان زیادی بازی داد و تا حدودی برنامه‌های ما مختل شد ولی خوشحالم که به پیروزی رسیدیم و تیم ما هم فوتبال منظم و با شکلی را بازی کرد.

سرمربی سایپا در مورد غیبت دوربین‌های تلویزیونی که مقصرش صدا و سیماست و باید حق پخش را بدهند، گفت: آن بچه‌ای که در کردستان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان است کاری به این مباحث ندارد و می‌خواهد فوتبال را ببیند. اول اینکه فوتبال باید بپذیرد که در این کشور شبکه خصوصی ندارد و باید به چیز کمتری قانع شود و از آن طرف هم تلویزیون بداند که بدون این رشته یک تلویزیون کامل نخواهد بود. بنابراین قبل از اینکه قضیه به شکل رویارویی برسد باید جلوی این مساله گرفته و تدبیر می شد و هرگز نباید کار به لجبازی می‌کشید.

سرمربی سایپا در مورد اینکه در صورت پخش مستقیم بازیکنانش با انگیزه‌تر بودند، گفت: انچه مسلم است در فوتبال با توجه به قوانینی که وجود دارد نمی‌تواند حقش را بگیرد و طرف مقابل هم نباید از این وضعیت سوء استفاده کند و شاید اگر بازی روی آنتن بود خیلی با کیفیت‌تر می‌شد.