به گزارش سرویس ورزشی برنا، پس از برگزاری نشست رئیس فدراسیون اردن با رئیس سازمان تربیت بدنی،وی در کنار هیات همراهش از آکادمی ملی فوتبال بازدید کرد.

شاهزاده علی بن آل حسین در کنار هیات همراه خود در حالی از امکانات آکادمی ملی فوتبال بازدید کرد که علیزاده رئیس آکادمی ملی فوتبال برنامه ها و فعالیتهای این آکادمی را شرح داد.


رئیس فدراسیون فوتبال بعد از توضیحات علیزاده گفت: قصد احداث آکادمی ملی فوتبال بانوان را داریم تا در قسمت بانوان نیز قوی ظاهر شویم و در واقع سرمایه گذاری خوبی برای این قشر ورزشی انجام داده ایم. احداث بزرگترین مرکز پزشکی را در دستور کاری خود داریم که امیدوار هستیم با فراهم کردن شرایط مطلوب در این رشته ورزشی، دیگر شاهد کم و کاستی برای ورزشکاران نباشیم. خوشبختانه دو تن از اعضای فدراسیون اردن (آقایان ماجد و ندال)که در فیفا نیز حضور دارند از ایران حمایت کرده و ما را در راستای اجرای برنامه های خود پشتیبانی می کنند که مراتب تشکر خود را اعلام می کنیم.


وی افزود: امیدوار هستم این روابط همچنان ادامه داشته باشد و با همکاری کشورهای غرب آسیا مخصوصا اردن-امارات-بحرین-عربستان و کویت،بتوانیم با همکاری و روابط دوستان،بستر گسترش و رشد فوتبال را فراهم کنیم.کشورهای مسلمان در غرب آسیا باید با یکدیگر متحد بوده و اختلاف نظر نداشته باشند تا دیگر کشورها از این اختلافات بخواهند سوء استفاده کنند.


کفاشیان گفت: برای همکاریها و روابط دوستانه بازیهای مختلفی را برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم در بهترین شرایط در مسابقات پیش رو ظاهر شویم.


رئیس فدراسیون اردن به همراه مسئولینی از کشورهای امارات-عربستان-بحرین و کویت در کنار علی کفاشیان-مهدی محمد نبی-تاج-شجاعی و، علیزاده و سراجیان از سالن های فوتسال،مهمانسرا ،زمین مسابقات و امکانات آکادمی بازدید کردند.


در پی بازدید از امکانات آکادمی، هیات فوق دیدار دو تیم آرارات و تیم ملی پیشکسوتان را برای دقایقی نظاره کردند.


در نشست مسئولین ایران و علی بن آل حسین در زمینه برگزاری دیدارهای دوستانه در رده فوتبال پایه و بانوان نیز توافقاتی صورت گرفت.


رییس فدراسیون فوتبال اردن كه نامزد نایب رییس فیفا است دقایقی دیگر در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد و سپس ایران را ترك می‌كند.