به گزارش سرویس ورزشی برنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پدیده عنوان کرد: ابتدا از خبرنگاران بابت تاخیرم برای حضور در نشت عذرخواهی می کنم. ما فردا با تیمی بازی داریم که از لیگ یک آمده و تجربه سال اولش را دارد سپری می کند.با این وجود نفرات خوب و با تجربه ای در پدیده حضور دارند.باتجربه ترین بازیکن پدیده هم عنایتی است که داشتنش برای هر تیمی نعمت است.

وی ادامه داد: پدیده را آنالیز کرده ایم و تلاش می کنیم در یک روز خوب سه امتیاز را به دست بیاوریم. خیلی مسابقات بوده که سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم و این به خاطر جوان بودن است.باید بدانیم که سوت پایان بازی تا زمانیکه به صدا درنیامده هنوز مسابقه تمام نشده است.

سرمربی نفت درباره بازیکنان آسیب دیده تیمش گفت:سعید لطفی را به دلیل آسیب دیدگی نداریم ولی از وحید امیری که فشردگی مسابقات باعث شده بود که ممکن بود دچار آسیب دیدگی شود از هفته بعد استفاده می کنیم. بقیه بازیکنان را مورد استفاده قرار می دهیم. وی درباره حضورش در تیم امید اظهار داشت:من می توانستم در تیم امید بمانم.36 ماه بودم و باختی نداشتم. عملکردم روشن بوده است اما احساس کردم نگاه به کادر ایرانی نگاهی نیست که به لیگ خارجی می شود. در برنامه 90 از من سوال می شود که اگر قهرمان بازی های زیر 22 سال آسیا شوید فوقش چه اتفاقی می افتد من به کادر فنی ام گفتم وقتی به ایران برگردیم استعفا می دهم. مثل این می ماند به کی روش بگوییم قهرمان جام ملت ها شویم چه اتفاقی می افتد.

سرمربی نفت افزود: سه دوره جام جهانی را با مربیان خارجی پشت سرگذاشتیم.ویه را،برانکو و کی روش. باید کاری کنیم که مردم به مربیان ایرانی دفاع کنند.

وی درباره پخش نشدن بازی ها گفت:من اینجا از 90 انتقاد کردم ولی این برنامه دوای فوتبال بیمار ماست.این برنامه می تواند مسابقات را پوشش بدهد.این هفته ورزش و مردم هم حرفی برای گفتن نداشت چون مسابقات پخش نشدند.

سرمربی نفت درباره عدم استقبال مردم از مسابقات اظهار داشت:من راه حل این موضوع را می دانم. اگر در جام ملت های آسیا نتیجه بگیریم مردم اعتماد می کنند و به ورزشگاه می آیند.باید کاری کنیم که مردم از فوتبال لذت ببرند. مطمئن باشید چه بازی ها پخش شوند و چه نشوند مردم می آیند.کفاشیان اینجا مظلوم واقع شده است. تا جاییکه من شنیدم فدراسیون های دیگر مثل والیبال و بسکتبال تا به مشکل می خوردند بحث فوتبال را پیش می کشند.

تیم فوتبال هفت نفره وقتی می خواست صحبت کند درباره تیم امید ایران صحبت کرد!من نمی خواهم درباره رشته های دیگر صحبت کنم چون بیزینس ما فوتبال است اما امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم. عدم تعامل میان ضرغامی و کفاشیان باعث شده دودش به چشم فوتبال برود.