به گزارش سرویس ورزشی برنا، هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر با دیدار پیکان و پرسپولیس به میزبانی ورزشگاه تختی و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر برگزار شد که در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

پرسپولیس دیدار بهتر آغاز كرد اما این پیكان بود كه روی اشتباه بازیكنان پرسپولیس در چند مورد توانست دروازه سرخ ها را تهدید كند. با این وجود مهاجمان پرسپولیس در چند صحنه موقعیت های خیلی خوبی را كسب كردند كه با بی دقتی همه آنها از دست دادند تا نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز پرسپولیس باز هم کار را هجومی آغاز کر و موقعیت های خوبی را كسب كرد. پرسپولیس در ابتدای نخست نیمه دوم بازی را در دست داشت و برای کسب 3 امتیاز همچنان به تلاش خود بیشتر از نیمه دوم ادامه می‌داد.

در دقیقه 50 و روی یک ضربه ایستگاهی که با ارسال نوروزی همراه شد، محمدنوری با دخالت مدافعان پیکان، توپ را به کرنر زد که روی ضربه کرنر ارسالی نیز رضا حقیقی با ضربه سر در یک صحنه مشکوک، توپ را به دستان مدافعان پیکان زد که داور در این صحنه اعتقادی به پنالتی نداشت تا این تصمیم داور، اعتراض شدید پرسپولیسی‌ها را به همراه داشته باشد.

بعد از این صحنه حملات سرخ ها ادامه داشت تا سرانجام در دقیقه 74 روی ارسال امید عالیشاه، محمد نوری با ضربه سر پرسپولیس را از حریف پیش انداخت.

در ادامه و بعد گل باز هم پرسپولیس بود كه بازی را در اختیار داشت و چند موقعیت دیگر نیز به دست آورد اما از آنها استفاده نكرد تا در نهایت با همان یك گل و سه امتیاز بازی را به پایان برساند.

پرسپولیس با این برد با 18 امتیاز موقتاً به رده هشتم جدول صعود کرد و پیکان نیز با 15 امتیاز در رده دهم جدول باقی ماند.

ترکیب پیکان: سیدمهدی رحمتی، آرمان قاسمی، حمیدرضا دیوسالار، وحیدی حیدریه، سیاوش یزدانی، امیرحسین امیری، محمدصادق بارانی، سید علی حسینی، میلاد نوری (82- سوراکای)، امیرحسین فشنگچی (59- جهانگیر عسگری) و سعید دقیقی

ترکیب پرسپولیس: سوشا مکانی، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، مایکل اومانیا، میثم حسینی، محمدرضا خانزاده، محمد نوری، رضا حقیقی، پیام صادقیان (74- مهدی طارمی)، امید عالیشاه و هادی نوروزی (85- شهاب زاهدی)