به گزارش سرویس ورزشی برنا، حمید درخشان در کنفرانس خبری پس از دیدار پرسپولیس برابر پیکان در هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال که با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید، در جمع اصحاب رسانه گفت: از عملکرد نیمه اول تیم تیم راضی نبودم. 120 دقیقه بازی مقابل راه‌آهن سبب شده بود تا بازیکنان ما شادابی لازم را برای این بازی نداشته باشند. با این حال نکاتی را که به بازیکنان گوشزد کرده بودم در نیمه دوم انجام دادند و به نتیجه لازم دست یافتیم اما باید بگویم ما مستحق پیروزی در این دیدار بودیم.

وی افزود: باید از بازیکنانم تشکر کنم. همانطور که از آنها انتظار داشتم روان و تک‌ضرب بازی کردند و به این دلیل به آنها خسته‌نباشید می‌گویم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه بازیکنان تیمش بعد از تعویض شدن به این مسئله معترض هستند، گفت: بازیکنان باید یک مقدار شرایط را درک کنند. بازی کردن در پرسپولیس افتخار بزرگی است که شاید بازیکنان ما هنوز این مسئله را درک نکرده‌اند. باز هم می‌گویم پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان باید به این بزرگی احترام بگذارند.

درخشان در ادامه تصریح کرد: در پرسپولیس چه بازیکنی که در زمین حضور دارد، چه کسی که تعویض می‌شود و حتی بازیکنی که روی نیمکت می‌نشیند از نان شب بر او واجب‌تر است که به پرسپولیس احترام بگذارد. امیدوارم بازیکنانم هر چه زودتر به این مطلب برسند که باید برای پرسپولیس خبردار بایستند. ما هم تا جایی می‌توانیم اینگونه رفتارها را تحمل کنیم و انشاءالله تا تعطیلات نیم فصل هم تحمل خواهیم کرد و امیدوارم بازیکنان بعد از این رفتارشان را تغییر دهند.

درخشان در خصوص اینکه آیا صادقیان بعد از تعویض چیزی به او گفته است، خاطرنشان کرد: صادقیان به من چیز خاصی نگفت اما امیدوارم نوع رفتار او وقتی که از زمین خارج می‌شود، تغییر کند. بازیکن باید طوری رفتار کند که تماشاگر از رفتار او رضایت داشته باشد. طبیعی است که یک بازیکن روزی آماده است و روز دیگر آماده نیست.

وی افزود: در دنیای حرفه‌ای بازیکن باید حرفه‌ای رفتار کند و با رفتار حرفه‌ای می‌تواند خواستگاه هواداران را برآورده کند. ما همه بازیکنان را دوست داریم و آنها نیز باید پرسپولیس را دوست داشته باشند و برایش فداکاری کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا رفتن محمد نوری به رختکن را در جریان بازی دیده یا خیر، گفت: من چنین صحنه‌ای را ندیدم. روی نیمکت هوا بسیار سرد بود و حتماً پتو هم نبوده است که این بازیکن به دلیل سرما به رختکن رفته است.

وی درباره اینکه آیا قرار است در کادرش از مربی آلمانی استفاده کند، اظهار داشت: چنین چیزی نیست. ما باید مشکلات‌مان را خودمان حل کنیم. بهتر است در خصوص مسائل دیگر صحبت شود، چون این مسئله کذب محض است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا تیمش می‌تواند در بین پنج تیم بالای جدول قرار بگیرد، عنوان کرد: تلاش می‌کنیم روزبه‌روز بهتر شویم. روز اولی که به پرسپولیس آمدم همین را گفتم و می‌خواهیم روزبه‌روز بهتر و روانتر بازی کنیم. امیدوارم مصدومان ما هم هر چه زودتر به ترکیب برگردند تا با ترکیبی کامل رقابتی کامل با دیگر تیم‌ها داشته باشیم.