به گزارش سرویس ورزشی برنا، در گزارش سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده است:
روز سه‌ شنبه سردار آزمون قهرمان ایران بود و توانست تک گل پیروزی مسابقه ایران برابر کره جنوبی در ورزشگاه آزادی را بثمر برساند تا نتیجه یک بر صفر ایران در دیدار دوستانه مقابل کره‌جنوبی بدست آید.

نیمه اول این بازی که طی آن اکثر زمان بازی در دست کره‌ای‌ها بود، تیم ملی ایران موفق شد در دقیقه 82 با گل مهاجم روبین ‌کازان از حریف خود جلو بیافتد. جواد نکونام کاپیتان ایران ضربه کاشته پشت محوطه جریمه را به تیر دروازه زد و در بازگشت توپ سردار آزمون توپ را به درون دروازه کره فرستاد.

برای تیم ملی ایران همین تک گل کافی بود تا به پیروزی برسد اما تیم کره جنوبی از پذیرفته شدن این گل عصبانی بود و مدعی بود که بازیکن جوان ایران در زدن ضربه سر روی کیم -دروازه‌بان کره جنوبی مرتکب خطا شده است.

اولی اشتیلیکه، سرمربی کره جنوبی در کنار زمین خشمگین شده بود و با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی با جوش‌آوردن کره‌ای‌ها شاهد صحنه‌های زشتی شده بود.

اشکان دژاگه در صحنه ای از به گردش درآوردن سریع توپ توسط کره ای ها جلوگیری کرد تا باعث وقت کشی شود اما -کواک تائه وی و -چا دو ری با او درگیر شدند و این موضوع باعث شد تا بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شوند.

بازی مجددا از سر گرفته شد و اندکی بعد سوت پایان زده شد اما بازیکنان دو تیم همچنان درون و بیرون زمین مسابقه با یکدیگر درگیر شدند تا اینکه داوران و مسئولان برگزاری مسابقه، بازیکنان کره را به رختکن هدایت کردند.

با این نتیجه، کره‌ای ها در هفت مسابقه از یازده مسابقه اخیر خود شکست خورده اند و اگر می‌خواهند ژانویه در مسابقات جام ملت‌های آسیا 2015 استرالیا به رقابت با سایر تیم‌ها بپردازند، باید این شرایط را بهتر کنند.

کره در مسابقات جام ملت‌های آسیا در گروه A با استرالیا، کویت و عمان دیدار خواهد کرد در حالی که ایران در گروه C به مصاف امارات، قطر و بحرین خواهد رفت.